Reklama
Reklama

Ewa Wachowicz wraca z nowym programem. "Będą emocje"

Miss Polonia 1992, Ewa Wachowicz znów znalazła się w finale konkursu piękności, tym razem jako jurorka. Na tym nie koniec emocji. Już jesienią sprawdzi się w nowym, emocjonującym programie emitowanym na antenie telewizji Polsat. Poleje się pot, łzy, a możliwe, że i krew.

Kariera Ewy Wachowicz rozpoczęła się od wygranych wyborów Miss Polonia w 1992 roku i tytułu III Wicemiss Świata. Po latach znów znalazła się w finale konkursu piękności, tym razem jako jurorka. 

Wraz z Edytą Herbuś, Wiki Gabor, Violą Piekut i zwyciężczyniami poprzednich konkursów, na gali w Nowym Sączu dokonała wyboru Miss Polski 2021, czterech Wicemiss oraz Miss Internetu i Miss Widzów Polsatu.  Jak ujawniła w rozmowie z Pomponikiem, wróciły wspomnienia: 

Ostatecznie korona najpiękniejszej przypadła Agacie Wdowiak, choć, jak przyznaje Wachowicz, wybór nie był łatwy. Jak tłumaczy była Miss Polonia, chodzi nie tylko o piękno zewnętrzne: 

Reklama

Ewa Wachowicz po zakończeniu kadencji Miss, rozpoczęła współpracę z Polsatem. W międzyczasie na pewien czas wciągnęła ją polityka. Podejmując się roli rzeczniczki prasowej Waldemar Pawlaka, tłumaczyła, że „premierowi się nie odmawia”. Została za to uhonorowana pierwszym miejsce w plebiscycie „Srebrne Usta 1994”. 

Ewa Wachowicz wraca z nowym programem

Swoją późniejszą karierę Wachowicz zdecydowała się związać z kuchnią. Od 14 lat prowadzi autorski program „Ewa gotuje”, a jako ekspertka kulinarna występowała w siedmiu edycjach programu „Top Chef” gdzie pot, łzy, a czasem i krew z rozciętych palców lały się strumieniami. Jesienią wraca z nowym programem. Jak zapowiada, będzie się działo: 

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy