Reklama
Reklama

Ewa Telega dumna z córki!

Tego, żeby dziecko było szczęśliwe i spełniało marzenia, chce każda matka. Aktorka Ewa Telega (55 l.) nie jest wyjątkiem. Teraz ma wyjątkowy powód do dumy!

Jej córka Zosia Domalik (21 l.), mimo młodego wieku, już całkiem nieźle radzi sobie w zawodzie i pojawia się na małym ekranie. Mogliśmy ją oglądać w serialach "Pierwsza miłość", "Czas honoru" i "O mnie się nie martw".

Na co dzień studiuje w warszawskiej Akademii Teatralnej. - Od dziecka siedziałam za kulisami Teatru Dramatycznego w Warszawie, ale na początku wcale nie pociągało mnie bycie aktorką - tłumaczy Zosia. - W końcu trafiłam do programu "Mini Szansa", a potem wylądowałam na egzaminach do akademii. Dostałam się za pierwszym razem, w co, prawdę mówiąc, nawet nie wierzyłam.

Reklama

Była na trzecim roku, gdy w jej ręce wpadł scenariusz krótkometrażowego filmu "Koniec widzenia". Po jego przeczytaniu stwierdziła, że bardzo chce w nim zagrać. Udało się, ale nawet nie przypuszczała, że będzie to dla niej przepustka na zakończony właśnie festiwal w Cannes.

Film wybrano, obok ośmiu innych, spośród 5 tysięcy propozycji nadesłanych z całego świata, co było ogromnym sukcesem. Młodziutka aktorka wraz z twórcami filmu pojechała więc na Lazurowe Wybrzeże.

- Najważniejsza była sama obecność, szansa na rozmowy z innymi artystami. To już jest sukces! - powiedziała po zakończonym festiwalu.

Do Polski wraca więc teraz pełna nowych wrażeń i młodzieńczej wiary w to, że świat należy do niej...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Telega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy