Reklama
Reklama

Ewa Sonnet porzuca Polskę na zawsze!

Nasza szczodrze obdarzona przez naturę 22-letnia "piosenkarka" Ewa Sonnet obraziła się na Polaków i postanowiła wyprowadzić się do kraju, w którym docenią jej talent, czyli do... USA. Życzymy powodzenia.

Miesiąc temu Ewa decyzją widzów odpadła z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jak pisze dzisiejszy "Fakt", jej rozczarowanie było tak wielkie, iż zdecydowała się na wyprowadzkę z Polski.

Sonnet wiązała z występami w programie wielkie nadzieje - liczyła na to, iż dzięki zajęciu jednego z pierwszych miejsc stanie się wreszcie gwiazdą "z pierwszej półki".

"Ewa zrezygnowała nawet z promocji płyty. Przeprowadziła się do Warszawy z rodzinnego Rybnika, żeby intensywnie ćwiczyć" - mówi jej menadżer.

Niestety, jej łyżwiarska kariera zakończyła się już na trzecim odcinku. Piosenkarka najwyraźniej nie otrzymała żadnych atrakcyjnych propozycji, które pomogłyby jej rozwinąć karierę, dlatego, rozżalona i zła, wyjeżdża do Ameryki.

Reklama

Brukowiec dowiedział się, że rozpoczęła już nawet rozmowy z tamtejszymi producentami na temat jej kariery wokalnej. Czekamy niecierpliwie na objawienie się drugiej Madonny.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gwiazdy tańczą na lodzie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy