Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Minge trafiła do szpitala! Są zdjęcia!

Ewa Minge (52 l.) w niedzielę trafiła do szpitala. Okazało się, że konieczna była operacja, a już po całym feralnym zdarzeniu gwiazda opisała, co takiego się wydarzyło.

Projektantka od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. W 2015 roku wyjawiła, że wygrała walkę z nowotworem, a dodatkowo cierpi na chorobę genetyczną - zespół Gilberta.

Reklama

W niedzielę na profilu gwiazdy w mediach społecznościowych pojawił się niepokojący wpis i zdjęcie, na którym widać Ewę w szpitalnym łóżku. 

Pytana przez fanów, co się stało, odpowiedziała zdawkowo, że "zdrowie padło". Dopiero dwa dni później zdecydowała się nieco więcej napisać pod kolejnym zdjęciem, jakie opublikowała. 

"Życie czasem rzuca nas na kolana. Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu. I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać. W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia. Boli jeszcze jak cholera ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować. Cudny personel, godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka" - napisała Ewa. 

Gwiazda przeszła operację, lecz nie wyjawiła dokładnie na czym ona polegała. Teraz jednak nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Ewie szybkiego powrotu do zdrowia. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje