Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Mielnicka pokazała zdjęcia z wesela! Miała drugą suknię!

Ewa Mielnicka (26 l.) 2 czerwca 2018 roku wyszła za mąż i choć od tego momentu minęły prawie dwa tygodnie, to świeżo upieczona panna młoda nadal przeżywa ten wyjątkowy dla niej dzień. Właśnie podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami ze ślubu i wesela, a także z sesji zdjęciowej ze swoim mężem.

Miss Polonia, która zdobyła ten tytuł w 2014 roku, po 10 latach znajomości powiedziała sakramentalne "tak" Łukaszowi.

Reklama

Gwiazda bardzo przeżywała ten wyjątkowy moment i długo się do niego przygotowywała. Pragnęła, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i zadbała o każdy detal.

To widać na zdjęciach, które Ewa postanowiła umieścić na swoim profilu w mediach społecznościowych. Nie zabrakło zdjęć w pięknej sukni z długim trenem, który był zdobiony czerwonym ludowym wzorem.

Jednak okazało się, że to nie była jedyna suknia, w której wystąpiła panna młoda Na weselu Ewa bawiła się w znacznie skromniejszej, bardziej zwiewnej kreacji z koronkowym gorsetem.

W przeszłości była miss nieraz została skrytykowana za swój wątpliwy gust i często wybierała nieodpowiednie stroje. Tym razem jednak nie ma powodów do krytyki, bo w obydwu sukniach Ewa wyglądała bajecznie. 

Fanki Mielnickiej także nie mogły się zdecydować, która suknia bardziej im się podoba. Pod fotografiami pochwał nie było końca. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Mielnicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje