Reklama
Reklama

Ewa Lemańska-Roycewicz powiedziała prawdę o Janosiku i.... czterech mężach!

Tak fascynującym życiem niewielu może się pochwalić. Ewa Lemańska-Roycewicz (71 l.) trzykrotnie wygrała z nowotworem, mieszkała w egzotycznych miejscach i zdradziła tajemnicę Janosika… Co łączyło ją z Markiem Perepeczko?

Ewa Lemańska-Roycewicz już w trakcie studiów aktorskich zadebiutowała na scenie Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy. Przez wiele lat występowała również w warszawskich teatrach.

Na szklanym ekranie zadebiutowała w filmie "Jak daleko stąd, jak blisko", którego reżyserem był Andrzej Łapicki. Widzowie pokochali ją jednak za rolę Maryny w uwielbianym przez wszystkich "Janosiku".

Okazuje się, że życie jej nie oszczędza. W 1998 roku pokonała raka piersi, następnie przeszła operację związaną z wykrytym u niej rakiem mózgu. Niedawno zaś wyleczyła się z czerniaka.

Reklama

"Na początku myślałam, że to jest jakiś grzyb na palcu, a nie czerniak. W końcu poszłam do lekarza i przestałam się sama diagnozować. Amputowano mi ten palec. Na szczęście nie mam żadnych przerzutów, a węzły chłonne są wolne od komórek nowotworowych" - wyznała w rozmowie z "Życie na gorąco".

Aktorka zdradziła, że w chorobie wspierał ją ukochany partner Greg. Przy okazji Lemańska-Roycewicz opowiedziała o wszystkich swoich partnerach.

Gwiazda miała aż czterech mężów! Pierwszym małżonkiem był aktor Cezary Kapliński. Para była ze sobą bardzo szczęśliwa, jednak okazało się, że bardziej podobali mu się panowie...

"Pewnego dnia przyszedł do mnie ze swoim chłopakiem, z którym mnie zdradzał, i powiedział, że nie chce już być ze mną" - zwierzyła się w tygodniku.

Jej kolejnym mężem był włoski mafiozo, potem Olgierd Roycewicz - emigrant z Polski, a czwartym ukochanym - angielski biznesmen James Rooney.

Gwiazda zdradziła również, co łączyło ją z Markiem Perepeczko. Powiedziała, że "Janosik" nigdy jej nie podrywał!

"To był wspaniały i ciepły człowiek. Taki wielkolud o sercu motyla. Bronił mnie przed Marianem Kociniakiem, który ciągle mnie zaczepiał" - wspominała na łamach magazynu.

Ewa Lemańska-Roycewicz zdradziła, że tęskni za aktorstwem, jednak teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej i koncentruje się na podróżach po Stanach Zjednoczonych.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Lemańska-Roycewicz | Janosik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy