Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk zdradza, czym zajmuje się jej partner! Jej słowa mogą zaskoczyć!

Ewa Kasprzyk i jej partner Michał Kozerski mają poczucie humoru. Z powodzeniem mogliby prowadzić Tik Toka. Krótkie filmy, które wrzucają do sieci pokazują, jak para potrafi z dystansem

Ukochany Ewy Kasprzyk zajmuje się praniem pieniędzy

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski nieraz udowodnili, że są świetnie dobraną parą. W programie "Power Couple" byli wyjątkowo zgrani i z powodzeniem konkurowali z małżeństwami, które mogą poszczycić się wieloletnim stażem. W sieci z kolei można zobaczyć, jak para świetnie się bawi. Mają podobne poczucie humoru i wrzucają do sieci krótkie filmiki, w których w żartobliwy sposób komentują plotki na swój temat. Kiedy w mediach pojawił się informacja, że Ewa Kasprzyk nie wyjdzie za Kozerskiego i śluby nie będzie, na Instagramie aktorki znalazł się filmik, w którym z Michałem zastanawiają się "Będzie? Nie będzie? O to jest pytanie?"

Reklama

Ostatnio para wybrała się na wakacje do Mozambiku, a internauci dociekali, czym zajmuje się Michał Kozerski, że może sobie pozwolić na takie podróże. I tym razem Ewa Kasprzyk z partnerem nie zawiedli i w zabawny sposób skomentowali pracę Kozerskiego. 

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - jak się poznali?

Ewa Kasprzyk poznała przystojnego brokera morskiego trzy lata temu w Trójmieście. Rozpoznał ją w jednej z restauracji i koniecznie chciał podzielić się swoimi wrażeniami ze sztuki, w której widział aktorkę kilkanaście lat wcześniej. Chodziło o spektakl "Antoniusz i Kleopatra". Michał Kozerski nie szczędził komplementów. Dodatkowo postarał się o zdobycie numeru telefonu gwiazdy, czym zdobył jej przychylność. Zdał też specyficzny test. Ewa Kasprzyk stwierdziła, że jeśli jej piesek Shakira polubi mężczyznę, to znaczy, że jest to dobry człowiek i może się z nim związać. "Po tym, czy pies polubi poznaje się, czy facet jest odpowiedni. To był test. Ale szybko wskoczyła mu na kolana i już jest właściwie jego psem" - mówiła aktorka.

Kozerski od lat związany jest zawodowo z Afryką. Tam prowadzi interesy jako broker morski. Poza tym również kilka lat dzieciństwa spędził na tym kontynencie, gdyż jego ojciec był wykładowcą na uniwersytecie w Nigerii. Ewa Kasprzyk chętnie podróżuje do RPA, gdzie jej ukochany ma dom. Twierdzi, że w tym miejscu prawdziwie odpoczywa. 

Zobacz też:

Ewa Kasprzyk podjęła decyzję. Przenosi się do Hiszpanii. Chce zatańczyć flamenco w Sewilli

"Rolnik szuka żony". Nie żyje Krzysztof, który poślubił Bogusię. Miał 56 lat

Agnieszka Woźniak-Starak przyciąga uwagę w jeansowej stylizacji. To modowy hit!

Rosjanie ćwiczą na Pacyfiku. Na nagraniu niszczyciele i bombowce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk | Michał Kozerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy