Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Kasprzyk zaprzecza! To były plotki o jej nowym związku

Ewa Kasprzyk (64 l.) w końcu postanowiła wyznać prawdę o swoim związku z Michałem Kozerskim. Aktorka opowiedziała o tym, jak się poznali oraz o relacji, jaka ich łączy.  

Trudno uwierzyć, ale nowy związek Ewy Kasprzyk trwa już ponad dwa lata. Początkowo mówiło się, że nowy ukochany gwiazdy pracował w delfinarium w Turcji i to tam się poznali. Prawda okazała się zupełnie inna. 

Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w Gdańsku, kiedy to Ewa grała spektakl "DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz". Aktorka w tym przedstawieniu musiała wcielić się w główną bohaterkę, która jest nieszczęśliwie zakochana. 

Po zakończonym spektaklu Kasprzyk dostała ogromny bukiet róż od Michała, który wówczas był dla aktorki nieznajomym. I tak oto, Ewa miała spędzić w Gdańsku trzy dni, a została tam trzy tygodnie, podczas których poznawała się z przystojnym amantem.

Reklama

Ewa w wywiadzie dla "Twojego Imperium" przyznała, że nie szukała miłości, jednak los chciał inaczej. Miłość pary z dnia na dzień rozkwitała, aż w końcu Michał postanowił oświadczyć się aktorce. Kozerski poprosił swoją wybrankę o rękę w Grecji pod Akropolem. Para zamierza niedługo wziąć ślub, ale przez pandemię wciąż nie mają ustalonego konkretnego terminu.

"Niczego nie przygotowujemy, ewentualnie spakuję jakąś kieckę do walizki i tyle" - mówi "Twojemu Imperium" Ewa. 

Kasprzyk wyjaśniła również, że jej ukochany z zawodu jest brokerem morskim, zajmującym się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni. 

Para kocha też podróżować. Razem byli już  cztery razy w Afryce i raz w Tajlandii, a także Grecji. 

Mamy nadzieję, że para będzie cieszyć się miłością i szczęściem jeszcze długie lata!


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje