Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk żałuje udziału w programie "Taniec z gwiazdami"?!

Ewa Kasprzyk (59 l.) żałuje udziału w programie "Taniec z gwiazdami"?! Aktorka ujawniła gorzką prawdę na ten temat!

Sport nie zawsze znaczy zdrowie. Na własnej skórze przekonała się o tym Ewa Kasprzyk. Aktorka wyznała ostatnio w rozmowie z "Życiem na gorąco", że w "Tańcu z Gwiazdami" kilka lat temu za bardzo obciążyła organizm i potem odczuwała tego skutki. "Mój udział w programie i związane z nim codzienne, pięciogodzinne treningi to było stanowczo za dużo" - mówi "ŻnG" aktorka.

"Przeczytałam niepokojącą wieść o tym, że w pewnym wieku, czyli w wieku dojrzałym, nie powinno się przesadzać ze sportem ani wszelkimi aktywnościami. To wcale nie wydłuża życia. Na przykład Winston Churchill, kiedy osiągnął dojrzały wiek, siedział w fotelu z cygarem w zębach, pił whisky i w ogóle nie ruszał się z miejsca, a dożył dziewięćdziesięciu jeden lat. Z doświadczenia wiem, że ważna jest aktywność w młodości, a tej w moim życiu było dużo. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić" - dodaje.

Reklama

Ale udział w show miał też swoje pozytywne skutki. Z powodu kontuzji wykryto u aktorki guza w udzie. Gdyby nie to, kto wie, jakie mogłyby być tego konsekwencje.

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy