Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk komentuje wieści o ślubie! Co za słowa

Jeden z tygodników doniósł, że Ewa Kasprzyk (64 l.) i Michał Kozerski (56 l.) są już po ślubie. W końcu sama zainteresowana wypowiedziała się w tym temacie. Tak zareagowała na gratulacje!

Związek Ewy Kasprzyk z młodszym o osiem lat Michałem zaskoczył opinię publiczną. Mało kto spodziewał się, że małżeństwo aktorki z Jerzym Bernatowiczem po 36 latach skończy się rozwodem. 

Po rozstaniu gwiazda serialu "Przyjaciółki" postanowiła nie zamykać się na to, co przynosi życie, marząc skrycie o gorącym uczuciu. Życie zaskoczyło gwiazdę i postawiło na jej drodze Kozerskiego. 

Ewa i Michał poznali się po jednej z teatralnych sztuk. Kozerski wręczył aktorce bukiet czerwonych róż i uciął z nią pogawędkę, urzekając ją swoim urokiem osobistym i niebanalnymi spostrzeżeniami na temat życia. Oboje zaczęli się spotykać i nawet nie zauważyli, kiedy między nimi wybuchło silne uczucie. 

Reklama

Na wakacjach w Grecji ukochany aktorki poprosił ją o rękę, a ta zgodziła się bez wahania. Teraz mówi się, że Ewa zmieniła stan cywilny.

"Fakt" postanowił skontaktować się z gwiazdą i złożyć jej życzenia. Okazuje się, że Kasprzyk przyjęła gratulacje, po czym powiedziała: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam".

To chyba jednak doskonałe potwierdzenie tego, że plotki o ślubie Kasprzyk były prawdą!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk | Michał Kozerski | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy