Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

​Ewa Kasprzyk bierze ślub! Miejsce zaskakuje...

Ewa Kasprzyk (64 l.) z ukochanym Michałem Kozerskim przeżywa drugą młodość! Para wystąpi nawet w "Power Couple"! Niedawno aktorka pochwaliła się zaręczynami, a teraz zdradziła, gdzie odbędzie się ślub. Będzie gorąco!

Kasprzyk od dwóch lat związana jest z Michałem Kozerskim. W najnowszym wywiadzie narzeczeni zdementowali plotki, jakoby mieli spotkać się w Turcji.

"Nigdy nie pracowałem w Turcji, a już na pewno nie z delfinami. Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni" - przy okazji zdradził w "Dzień Dobry TVN".

Artystka (zobacz!) początkowo nie chciała nowego związku. W zeszłym roku rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem. Początkowo twierdziła, że nie chce żadnej trwałej relacji, jednak "Nie udało się" - czytamy w "Fakcie".

Zakochani długo ukrywali swój związek. "Jesteśmy ze sobą już ponad dwa lata. Nie afiszowaliśmy się i było nam dobrze. Zobaczymy, czy sobie nie pogorszymy" - wyznała na kanapie "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Jakiś czas temu aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Zaręczyła się! W jednym z wywiadów zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny. Kasprzyk powiedziała "tak" w słonecznej Grecji.

"Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem" - wspomina Ewa Kasprzyk.

Teraz czas na zupełnie nowy rozdział w życiu tej dwójki. Para postanowiła upublicznić swój związek i wystąpi w programie TVN "Power Couple". To określenie doskonale pasuje do zakochanych, bo planują się pobrać! Zdradzili nawet, gdzie odbędzie się ceremonia!

W "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że uroczystość odbędzie się w RPA albo w Mozambiku. Afryka jest ulubionym kierunkiem Kozerskiego, Ewa co prawda woli Tajlandię, ale dodała radośnie, że: "Czekamy na otwarcie granic i potwierdzenie tego, że to będzie możliwe. Zapraszamy wszystkich".

Wpadniecie na ślub zakochanych?pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje