Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna pierwszy raz o romansie z Czesławem: Wyjeżdżamy razem...

Od kilku tygodni media spekulują, że Ewa Farna (20 l.) i Czesław Mozil (34 l.) mają romans. Podejrzenia pojawiły się po tym, jak fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnej kolacji w Zabrzu.

Ewa i Czesiek po raz pierwszy wspólnie przy jurorskim stole zasiądą w czwartej edycji "X Factora". Jednak ich znajomość trwa znaczniej dłużej. Już w maju 2011 r. byli gośćmi na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, a rok później Czesław poprosił wokalistkę, by wsparła go w domu jurorskim. Co tak naprawdę ich łączy?

Reklama

"Wyjeżdżamy z Czesławem za tydzień na wakacje do Danii" - opowiada Farna agencji Newseria Lifestyle.

"On jedzie przedstawić mnie rodzicom, bo to nie jest już takie bum-cyk-cyk, bum-cyk-cyk. My naprawdę planujemy razem spędzić minimalnie cały maj, bo w każdą sobotę będziemy się spotykać. Z racji tego, że bardzo szanuję TVN, to postanowiłam także obniżyć budżety i mamy wspólną garderobę, wspólny pokój, wspólny catering" - żartuje Ewa.

Równocześnie z rozpoczęciem castingów do czwartej edycji show, pojawiły się plotki, że para ma romans. Dowodem mają być zdjęcia ze wspólnej  kolacji, opublikowane kilka dni temu w prasie.

Wokalistka jednak na swoim Facebooku zamieściła listę informacji, w które radzi nie wierzyć, a które na pewno pojawią się podczas emisji show. Są na niej m.in. romanse, kłótnie z Tatianą Okupnik i zarobki. Artyści zgodnie jednak przyznają, że plotki na razie im nie przeszkadzają.

"Uwielbiam Ewę. Jest cudowną dziewczyną. Wiem, że ma chłopaka i szczęśliwie jest w związku, ale wydaje mi się, że powyżej 200 km to nie jest zdrada" - śmieje się Czesiek.

Farna chyba naprawdę nic nie traci...

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | Czesław Śpiewa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje