Reklama
Reklama

Euro 2020: Nina Farooqi zwolniona z pracy, bo poszła na mecz Anglia-Dania

Brytyjski "The Sun" poinformował o ciekawej, ale i przykrej historii, która dotknęła jedną z fanek angielskiej drużyny piłkarskiej. Nina Farooqi (37 l.) marzyła o tym, aby wraz z przyjaciółką pojawić się na meczu Euro 2020 Anglia-Dania. Niestety, jej szef nie wyraził zgody, aby kobieta miała wolne w pracy. Zagorzała "kibicka" wymyśliła pewien plan, aby uniknąć zwolnienia i przy okazji pojawić się na meczu. Nie wszystko wyszło tak jak chciała...

Pomimo porażki Polski na Euro 2020, piłkarskie emocje nie słabną! Po ostatnim meczu pomiędzy Anglią a Danią doszło do pewnych spekulacji odnośnie do rzekomej niesprawiedliwej decyzji sędziego. Fani drużyny Danii podważają wynik meczu, twierdząc, że rzut karny podyktowany dla Anglików był nieuzasadniony. Ostatecznie mecz skończył się zwycięstwem Anglii, która wygrała z Danią 2:1.

Euro 2020: Dramatyczne sceny na boisku! Bramkarz Danii oślepiony laserem

Reklama

Symulowała chorobę, aby pójść na mecz Euro 2020

Przyjaciółka niejakiej Niny Farooqi niespodziewanie wygrała dwa bilety na mecz Anglia-Dania. Obie kochają piłkę nożną oraz wspierają angielką drużynę. 

Niestety, szef Niny nie dał swojej pracownicy dnia wolnego od obowiązków. Fanka futbolu postanowiła symulować chorobę, aby móc nie pójść do pracy, a na mecz z przyjaciółką. Początkowo lekko stresowała się tym, czy jej przełożony nie wypatrzy jej z trybun. Razem z koleżanką zajęły miejsca tuż za bramką na Wembley.

Jej obawy okazały się słuszne, gdyż tuż po strzelonym golu Nina została nagrana przez kamery, a obraz był transmitowany w wielu kanałach na całym świecie! 

Została zwolniona, bo poszła na mecz Euro 2020

Po zdobytej bramce znajomi Niny wysłali jej nagrania, na których widać, jak wraz z przyjaciółką skaczą ze szczęścia i biją brawa. Następnego dnia Farooqi odebrała smutną wiadomość od przełożonego. Oznajmił jej, że zostaje zwolniona z pracy za oszustwo.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: piłka nożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy