Przejdź na stronę główną Interia.pl

Emilia Komarnicka jest rozczarowana podróżą poślubną! Nie tak miało być!

W wakacje Emilia Komarnicka (32 l.) i Redbad Klijnstra (48 l.) wzięli ślub i postanowili wybrać się w podróż poślubną. Jednak to nie okazało się dobrym wyborem…

Ślub owiany jest tajemnicą do tej pory, para prawdopodobnie pobrała się w połowie sierpnia 2017 roku i aż do teraz nie skomentowała tego ważnego w ich życiu wydarzenia.

Reklama

Jednak tabloid "Fakt" dotarł do informacji, że po uroczystości Emilia i Redbad zdecydowali się na urlop w Azji, ale aktorka ponoć nie była zadowolona z tego wyjazdu.

"W Azji jej się podobało, ale narzekała, że Redbad powinien był ją zabrać w podróż dookoła świata. Na początku nieśmiało podpytywała go, kiedy ma spodziewać się kolejnej części podróży poślubnej, ale odbierał te słowa jako żarty" - powiedział w rozmowie z gazetą znajomy pary.

Jej jednak do śmiechu nie było i zaczęła się irytować, że jej świeżo upieczony mąż nie realizuje jej potrzeb.

"Ona mówiła to na serio i zaczęła coraz bardziej go atakować. Gdy Redbad miał już dość, zaczęli się kłócić" - wyjawia informator tabloidu. 

Ciężko jest nam uwierzyć w to, żeby gwiazda stroiła aż takie fochy. Na zdjęciach z tej podróży wyglądała na szczęśliwą. Oby nie była to dobra mina do złej gry. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Komarnicka | Redbad Klijnstra

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje