Reklama
Reklama

Eksperci nie mają wątpliwości. Cristiano Ronaldo przeszedł masę zabiegów estetycznych

Cristiano Ronaldo uchodzi za jednego z najprzystojniejszych piłkarzy na świecie. Wysportowane ciało, młody wygląd, piękny uśmiech i skóra gładka jak jedwab to tylko niektóre z rzeczy, które zwracają uwagę. Jak on to robi, że od lat się nie zmienia? Czy to możliwe, by miał tak dobre geny? Eksperci są przekonani, że od lat korzysta z zabiegów upiększających i operacji plastycznych.

Cristiano Ronaldo próbuje oszukać czas

Wystarczyła pierwsza sekunda wtorkowego meczu Portugalia-Czechy na Euro 2024, by Cristiano Ronaldo pobił kolejny rekord. Portugalczyk został pierwszym piłkarzem, który wystąpił w sześciu edycjach europejskich mistrzostw. Jego nowe osiągnięcie być może nigdy nie zostanie pobite. Sześć turniejów Euro odbywa się w ciągu 20 lat. Mało kto jest w stanie grać na najwyższym poziomie przez dwie dekady. Już tutaj więc widać, że Ronaldo z sukcesem oszukał czas dzięki odpowiedniej diecie, ćwiczeniom i trybie życia, skoro mając na karku 39 lat, jest w stanie grać w tak prestiżowych zawodach. 

Reklama

Eksperci są przekonani, że Ronaldo próbuje oszukać czas również w kwestii wyglądu. Wyliczają zabiegi medycyny estetycznej, którym miał się poddać i zapewniają, że nie da się osiągnąć takich efektów wyłącznie dietą i dobrymi kremami. 

Eksperci wyliczają co poprawił sobie Cristiano Ronaldo

Niech nie zmylą was jędrna i świetlista skóra oraz mało widoczne zmarszczki Ronaldo. Eksperci uważają, że Portugalczyk wydaje mnóstwo pieniędzy na zabiegi upiększające. Są przekonani, że nie tylko poprawił sobie zęby i przeszedł szereg zabiegów wyrównujących koloryt skóry, ale poddał się również operacji zmieniającej układ żuchwy

"Żuchwa Ronaldo jest wybitnie rozbudowana - efekt taki można uzyskać poddając się zabiegowi maskulinizacji twarzy - zabieg ten polega na wizualnym nadbudowaniu kości żuchwowych, dzięki czemu twarz jest bardziej kwadratowa, ostrzejsza, męska w dolnej części" -powiedział kosmetolog Adam Piekut cytowany przez portal Plotek.

Piekut sugeruje również, że Ronaldo poddawał się wielu zabiegom oczyszczających i wyrównujących koloryt skóry, by pozbyć się blizn po trądziku, oraz korzysta z toksyny botulinowej, żeby wygładzić czoło. Podobnego zdania jest Anna Kropiwnicka, ekspertka z Ageless Clinic by Lekarka w Wielkim mieście. W rozmowie z Plotkiem przyznała, że kremy i dieta to za mało, by skóra 40-latka była aż tak odżywiona i jędrna. Twierdzi, że sportowiec osiąga to dzięki regularnym zabiegom m.in. mezoterapii.

"Myślę, że sportowiec regularnie uczęszcza na zabiegi z zakresu laseroterapii, radiofrekwencji mikroigłowej i mezoterapii, które odpowiednio zaplanowane i dobrane indywidualnie pod potrzeby pacjenta potrafią pięknie oszukać czas" - zdradziła ekspertka Plotkowi. 

CZYTAJ TEŻ: Wieści o Urbańskiej to jednak nie były plotki. Stało się, i to tuż po zamieszaniu z rozwodem

Ronaldo korzysta nawet z laminacji

Tym, co najbardziej może zaskakiwać, choć nie zdziwi tych, którzy znają ten zabieg, jest laminacja. Adam Piekut w wywiadzie dla Plotka zdradził, że uważa, iż Portugalczyk regularnie chodzi na laminację brwi. Usługę, która nadaje brwiom określony kształt i sprawia, że włoski stają się bardziej elastyczne i łatwiejsze w ułożeniu. Efekt utrzymuje się do 3 miesięcy i jest mniej inwazyjny od makijażu permanentnego.

Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej dostępne, a gwiazdy przestają ukrywać, że z nich korzystają. Nikogo to już chyba zresztą nie dziwi. W końcu wygląd znanych osobowości jest częścią ich wizerunku. Kiedy jednak patrzymy na zdjęcia Ronaldo za dziecka, a teraz, zastanawiamy się, co powie swoim dzieciom, gdy trudno im bedzie uwierzyć, że chłopak z fotografii to ich tata. 

ZOBACZ TEŻ:

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez podpisali intercyzę. Wyciekły szczegóły tajnego dokumentu

Cristiano Ronaldo spakował walizki i odpoczywa na jachcie. Wszyscy patrzą na jego stopy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Euro 2024
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy