Reklama

Reklama

Reklama

Ekskluzywny Menel podwiązał nasieniowody!? Zdradził, czy bolało...

​Ekskluzywny Menel (37 l.), a raczej Kamil Pawelski, to bloger, który od lat zajmuje się męską modą w sieci. Ostatnio influencer przeszedł zabieg wazektomii, a o swoich wrażeniach opowiedział ze szczegółami na swoim Instagramie. Odważnie?

Ekskluzywny Menel podwiązał nasieniowody!? Zdradził, czy bolało...

Ekskluzywny Menel od lat działa w sieci jako szafiarz, influencer i spec od mody męskiej. Mimo tego, że pracuje głównie w sieci, trzyma się z dala od skandali, czy wizerunkowych wpadek. Ostatnio Kamil postanowił opowiedzieć ze szczegółami o dosyć osobistym zabiegu, któremu się poddał.  Ekskluzywny Menel zdecydował się rozwiać wątpliwości swoich fanów, na temat wazektomii, którą niedawno przeszedł. W dużym uproszczeniu jest to zabieg polegający na podwiązaniu nasieniowodów celem antykoncepcji mężczyzn.

Reklama

Mimo iż wazektomia nadal wzbudza wśród niektórych osób zdziwienie, czy wręcz kontrowersje, podczas serii pytań i odpowiedzi Kamil z najdrobniejszymi szczegółami opowiedział o tej medycznej procedurze. Ekskluzywny Menel zdradził m.in. że wizyta u lekarza w ogóle go nie bolała, a decyzja o zabiegu była przemyślana, ponieważ ma już dwójkę dzieci i chce zadbać również o zdrowie swojej partnerki.

Kamil nie miał też oporów przed rozwianiem wątpliwości swoich fanów na temat jakości jego pożycia małżeńskiego. Influencer zapewniał, że gdy po 5 dniach wydobrzeje, wszystko będzie jak dawniej.

Zobacz też:

Ekskluzywny Menel nawrócił się! "Nawet jeżeli ktoś będzie pluł mi w twarz..."

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Pawelski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy