Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak zrobiła to ciężarnej Krupie! Ta mina mówi wszystko...

Jeszcze niedawno przyjaźń Edyty Górniak (46 l.) i Joanny Krupy (40 l.) przeżywała kryzys. Odległość i napięte grafiki uniemożliwiły im spotkania. Jednak wygląda na to, że mimo wszystko gwiazdom udało się odnowić relację. W sieci pojawiła się wymowna fotka!

Kilka lat temu Edyta Górniak przeprowadziła się do Los Angeles. Szybko okazało się, że niedaleko niej mieści się posiadłość Joanny Krupy. Diwa nie miała znajomych i czuła się samotna, mieszkając w nowym mieście.

Właśnie wtedy pomocną dłoń wyciągnęła do niej Joanna Krupa, z którą Edzia zaczęła się regularnie widywać. O swojej przyjaźni często informowały fanów na Instagramie, publikując wspólne zdjęcia z kolacji czy domówek. 

Reklama

Niestety, Górniak postanowiła wrócić do Polski, na czym ucierpiała przyjaźń gwiazd. Ciężko jest widywać się systematycznie, mieszkając tak daleko od siebie i mając tak dużo zobowiązań zawodowych. 

Jednak ostatnio paniom udało się spotkać po koncercie w Chicago. Edyta dostała od modelki zaproszenie na "baby shower", czyli przyjęcie organizowane na cześć narodzin dziecka. 

Diwa martwiła się, że nie znajdzie czasu, by być na imprezie. Jednak obu gwiazdom udało się zgrać terminy i spotkanie doszło do skutku. 

Krupa na swoim Instagramie opublikowała urocze zdjęcie, na którym Górniak głaska jej ciążowy brzuszek. Wygląda na to, że ich relacja znów odżyje.


*** 
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje