Reklama
Reklama

Edyta Górniak zgubiła swoją Telekamerę! Teraz apeluje do fanów! „Pomóżcie, proszę”

Edyta Górniak, jak się okazuje, będzie gościem jubileuszowej gali Telekamer. Kiedy informacja ta pojawiła się w sieci, postanowiła ją potwierdzić. Przy okazji przypomniała sobie, że nie ma pojęcia, gdzie jest jej osobista statuetka, którą otrzymała w 2015 roku. Dlatego zwróciła się do fanów z apelem.

Edyta Górniak: nagrody

Edyta Górniak w swoim zawodowym życiu, które rozpoczęła, będąc jeszcze nastolatką, otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Zarówno tych stricte związanych z branżą muzyczną, jak i nagród magazynów.

Na swoim koncie ma m.in. 2 statuetki Fryderyków, nagrodę Eska Music Awards, ale także Wiktora zdobytego w 1994 roku czy statuetkę Platynowej Telemery, którą otrzymała w 2015 roku.

Jak się okazuje, Edyta Górniak będzie gościem jubileuszowej gali Telekamer.

"Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, na scenie zaprezentuje się Edyta Górniak, która będzie jedyną muzyczną gwiazdą wieczoru" - czytamy na portalu.

Reklama

Co ciekawe, gwiazda przyznała się, że zupełnie zapomniała, że ma na swoim koncie taką statuetkę i dopiero artykuł w internecie jej o tym przypomniał!

Edyta Górniak zgubiła Telekamerę. Prosi fanów o pomoc

Ale to nie wszystko! Edyta Górniak nie tylko zapomniała, że została nagrodzona w plebiscycie TeleTygodnia, ale nie wie również, gdzie się podziała jej Platynowa Telekamera!

Diwa próbowała snuć domysły, jednak ostatecznie zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc w odnalezieniu jej. Jak sama przyznała, czasem bywa dzieli się rzeczami ze swoimi wielbicielami i być może dała ją któremuś z fanów.

Myślicie, że zguba się odnajdzie?

Zobacz też:

Zakpił z Meghan Markle. Dziennikarz szydził z niej na oczach widzów

Nieco zapomniany Ricky Martin pozuje z ukochanym w Cannes! Robił coś z twarzą...?

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Telekamery
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy