Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak zapisała syna do szkoły w Los Angeles

12-letni Allanek, syn Edyty Górniak i Dariusza K., rozpoczyna edukację w prywatnej szkole w Stanach Zjednoczonych. Czy piosenkarka także opuści kraj na dobre?

To nie był łatwy rok dla Edyty. W lutym gwiazda zdecydowała się na rewolucję i zamieszkała w Krakowie, co wiązało się ze zmianą szkoły syna. W Warszawie Allan chodził do prywatnej francuskiej placówki, za którą gwiazda płaciła fortunę. Nauczyciele nie mogli się chłopca nachwalić.

Reklama

Szybko okazało się, że 12-latek jest nie tylko utalentowany, ale i ponadprzeciętnie inteligentny, dzięki czemu w Krakowie zamiast do piątej klasy, uczęszczał do szóstej. Teraz znowu czeka go zmiana otoczenia - tym razem jego kolegami nie będą wyłącznie dzieci majętnych krakowian, ale i milionerów z całego świata.

Jak podaje "Fakt", Allanek rozpoczyna właśnie naukę w prywatnej szkole amerykańskiej! Całą sprawę ułatwia fakt, że w Los Angeles mieszka nowy przyjaciel Edyty, producent David Foster (67 l.), który ma pomóc wokalistce wrócić na szczyt.

"Allan jest podekscytowany. Czuje się w Los Angeles jak ryba w wodzie. Może rozwijać tam swoje pasje i uczyć się języków. Cieszy się przy tym, że nikt nie zna jego rodziców i nie patrzy na niego przez ich pryzmat" - mówi informator tabloidu, dodając, że chłopak zachwycony jest szczególnie skate parkiem w Venice Beach, który teraz będzie mógł odwiedzać niemal codziennie.

Na razie Edyta Górniak planuje żyć na dwa domy - to w końcu w Polsce zarabia pieniądze, występując m.in. w programie "Hit Hit Hurra". Czy zdecyduje się na stałe opuścić kraj, tego na razie nie wiadomo.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje