Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Edyta Górniak wystąpi w „Agent Gwiazdy 4”?! To nie koniec niespodzianek!

Obok programu „Ameryka Express”, „Agent Gwiazdy”, to jeden z ulubionych hitów telewidzów stacji TVN. Właśnie szykuje się nowy sezon programu, który oczywiście poprowadzi Kinga Rusin (47 l.). Do sieci zaczęły już wyciekać pierwsze nazwiska gwiazd, które pojawią się w „Agencie”!

Kiedy w 2016 roku na ekrany telewizorów powrócił "Agent", widzowie bardzo chętnie powrócili do tego programu TVN-u, zwłaszcza że pojawiły się w nim gwiazdy.

Reklama

Nic dziwnego, że fani czekają na kolejny sezon i właśnie zaczęły się dyskusje, kto wystąpi w nowej edycji. Prawdopodobnie pojawi się blogerka Angelika Mucha (19 l.), lepiej znana jako LittleMooonster96, Rafał Jonkisz (21 l.), Viola Kołakowska (41 l.), czy Zofia Zborowska (31 l.).

Jednak prawdziwą rewelacją może okazać się udział ...Edyty Górniak (46 l.)! Jak donosi "Party!", zdjęcia do nowego sezonu ruszyły 15 listopada na hiszpańskiej wyspie Fuerteventurze, a Górniak poleciała tam kilka godzin po koncercie urodzinowym.

Nie wiadomo jednak, jak gwiazda planuje połączyć pracę, koncerty, których obecnie gra całkiem sporo, z udziałem w "Agencie"...

Możliwie, że zdecydowała się na wzięcie udziału w tego typu show, by nieco się rozerwać i uciec od problemów, z którymi walczy od jakiegoś czasu. Kłopoty zdrowotne jej mamy, strata ciąży i dorastający syn, Allan - to właśnie te problemy zajmowały głowę Edyty. Może czas najwyższy nieco odpocząć. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agent - Gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje