Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak wydaje krocie na edukację syna! Kwota zwala z nóg!

Edyta Górniak (45 l.) nie szczędzi pieniędzy na swojego syna. Chłopak chodzi w drogich ubraniach, jeździ po całym świecie i uczy się w najlepszych szkołach. Ostatnio w mediach pojawiła się kwota, jaką piosenkarka płaci za naukę Allana (14 l.) w amerykańskiej szkole.

Nie jest tajemnicą, że Allan to najważniejszy mężczyzna w życiu piosenkarki. Edyta chce dla niego jak najlepiej i nie ukrywa, że czasami rozpieszcza swojego jedynaka.

Reklama

Inwestuje także w jego przyszłość, posyłając go do najlepszych szkół w Stanach Zjednoczonych, gdzie zdecydowała się zamieszkać dwa lata temu. Górniak długo zastanawiała się, czy przeprowadzka na stałe do USA będzie dobrym rozwiązaniem, ale chciała zaryzykować.

Bała się również, czy Allan zaaklimatyzuje się w nowym kraju i będzie tam szczęśliwy. Okazało się, że nie było się czym martwić. Syn piosenkarki doskonale odnalazł się w nowym otoczeniu, zdobył przyjaciół, nauczył się języka i skończył właśnie amerykańską szkołę z bardzo dobrym wynikiem.

Teraz przyszedł czas na kolejny etap edukacji, który będzie niemało kosztował gwiazdę. Allan zdecydował, że chce się uczyć w szkole dla przyszłych producentów muzycznych.

Taka zachcianka będzie kosztować miesięcznie 30 tysięcy złotych, ale polska diwa z pewnością bez mrugnięcia okiem zapłaci taką sumę, by spełnić marzenia swojej pociechy. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje