Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak w tabloidzie: Allan ma dobry kontakt z babcią

Edyta Górniak robi wszystko, by syn Allan zbliżył się do jej mamy, z którą przez całe lata żyła w gniewie. Dlaczego teściom utrudnia kontakty z wnukiem?

Celebrytka zrezygnowała z występu na festiwalu w Opolu, by zabrać matkę i syna na Mazury. Wyjazd ma zacieśnić więź i sprawić, że także Grażyna i Edyta znów staną się sobie bliskie.

Reklama

"Allan ma bardzo dobry kontakt z babcią. Bardzo się cieszy, że będzie mógł z nią spędzić kilka cudownych dni" - opowiada Edyta na łamach magazynu "Gwiazdy".

To przełom w relacjach Górniak z mamą. Przez całe lata piosenkarka nie interesowana się rodzicielką, mając jej za złe, że swego czasu stanęła po stronie jej byłego męża Dariusza K. Obwiniała ją także o dopuszczenie do jej molestowania przez przyjaciela domu. Panie pogodziły się równo rok temu w trakcie trwania festiwalu w Opolu.

Na razie nie wiadomo, czy dziadkowie ze strony ojca Allana również będą mogli spotkać się z wnukiem. Wprawdzie sąd uregulował tę kwestię, nakazując celebrytce zapłatę 800 zł w przypadku utrudniania kontaktów, Górniak postanowiła jednak odwołać się od tej decyzji.

***

Zobacz więcej materiałów o celebrytach:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama