Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak spotyka się z amerykańskim prawnikiem! To miłość?!

Edyta Górniak (44 l.) nie ma zbyt dużego szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Dariuszem K. (40 l.) rozpadło się, podobnie jak jej niesformalizowane związki, jak chociażby ten z prawnikiem Piotrem Schrammem. Diwa podobno jest znów zakochana, jednak nie jest tak kolorowo, jak można było się tego spodziewać!

Ponoć od dwóch miesięcy piosenkarka jest ponownie zakochana! Edzia jest znana ze swoich burzliwych związków z licznymi mężczyznami, jednak miłości te nie wyszły jej na dobre.

Reklama

Wielokrotnie rozstawała się ze swoimi partnerami, próbowała szczęścia z bardzo różnymi typami mężczyzn. Jednak najwidoczniej upodobała sobie środowisko prawników i ma słabość do panów w togach, bo podobno znów na ukochanego wybrała sobie prawnika.

Para spotyka się o d dwóch miesięcy, ale jak donosi tabloid "Fakt", amerykański adwokat już zdążył stracić dla Edyty głowę. Zaproponował jej nawet wspólne mieszkanie, jednak zamiast w stan euforii wprawił Górniak w osłupienie! Gwiazda kategorycznie odmówiła.

To dla niej zbyt szybki krok na przód i potrzebuje więcej czasu, żeby poznać lepiej nowego partnera i nie sparzyć się po raz kolejny.

"Amerykanin gorąco zachęcał Edytę do swojego pomysłu, twierdząc, że to bardzo praktyczne rozwiązanie. Argumentował, że mógłby zajmować się jej synem Allanem i wyręczać w codziennych obowiązkach" - zdradza znajomy piosenkarki w rozmowie z gazetą.

Diwa wykazała się dużą rozwagą odmawiając wspólnego mieszkania prawnikowi.

Nic dziwnego, że tak postępuje, jest przecież matką i na pierwszym miejscu stawia dobro Allana, który i tak już wystarczająco się wycierpiał przez swojego ojca. Edyta po prostu nie chce go narażać na kolejny stres, a i sobie chce oszczędzić rozczarowań. 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Góniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje