Reklama
Reklama

Edyta Górniak rozkochała w sobie kolejnego faceta?! "Mógłby rzucić dla niej wszystko"

Edyta Górniak (47 l.) dzięki programowi "My Way" poznała miłość życia!? Informacje docierające do nas na to wskazują!

Piosenkarka (posłuchaj!) od kilku tygodni na oczach widzów TVN-u uczy się jeździć samochodem. Początkowo jej relacja z instruktorami była bardzo oschła, jednak z biegiem czasu zaczęła się ocieplać - zwłaszcza z Dawidem, który aktualnie jest jej ulubieńcem. 

- Nikt się nie spodziewał, że tak rozwinie się znajomość Edyty i Dawida. Przez pierwszy tydzień na planie programu utrzymywali tylko kontakty zawodowe, ale wszystko się zmieniło, gdy on zaprosił ją na wystawną kolację - słyszymy od naszego informatora.

Reklama

- Od tamtej pory wszystko nabrało tempa. Mają ze sobą stały kontakt i powoli zaczynają poznawać swoich przyjaciół. Wieczorami zdarza im się wyjechać na miasto w ramach dodatkowych lekcji bez kamer. Podobno Górniak poprosiła produkcję, aby zwiększyli jej liczbę lekcji z nim.

Warto przypomnieć, że piosenkarka przy wyborze potencjalnych partnerów zwraca uwagę przede wszystkim na poczucie humoru i inteligencję, a Dawid umie śmiać się sam z siebie, do tego wydaje się rozgarniętym facetem.  

- Można powiedzieć, że jest nim zauroczona, ale czy będzie z tego coś więcej...? Moim zdaniem tak. Wiem, że on już teraz mógłby rzucić dla niej wszystko. Traktuje ją jak księżniczkę. Łączy ich także wspólna pasja - joga. Na dniach mają iść wspólnie pomedytować - dodaje osoba z otoczenia gwiazdy.

Trzymacie kciuki?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Dawid Zawadzki | My Way TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy