Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak próbuje wkręcić przyjaciółkę do programu. Uda się?

Edyta Górniak (43 l.) liczy, że gwiazda Kasi Sowińskiej znowu rozbłyśnie i celebrytka na dobre wróci do polskiego show-biznesu.

Piosenkarka już we wrześniu zasiądzie w jury nowego programu "Hit, hit, hurra" i oceniać w nim będzie popisy wokalne dzieci i młodzieży. To z tego powodu odrzuciła propozycję udziału w 7. edycji TVP 2 "The Voice of Poland".

Reklama

Jak dowiedziała się "Rewia", Górniak nalegała, by nowy program poprowadziła Katarzyna Sowińska (35), modelka i prezenterka. Producenci nie zgodzili się, ale jej nazwisko rzeczywiście pojawiło się na liście gospodarzy show. Dlaczego Edycie tak na tym zależało?

Katarzynę Sowińską poznała w 2007 roku, w programie "Jak oni śpiewają", gdzie zasiadała w jury (Sowińska była jedną z uczestniczek). Po zakończeniu show panie bardzo się zaprzyjaźniły - razem wypoczywały, robiły zakupy, bawiły się. Rozumiały się doskonale. Piosenkarka była wtedy w trudnym momencie - przeżywała burzliwe rozstanie z mężem Dariuszem (39 l.).

To Katarzyna pomogła jej znieść ciężkie chwile. W zamian Edyta obiecywała pomoc w nagraniu pierwszej płyty. Być może do dziś byłyby nierozłączne, gdyby nie nagły wyjazd Sowińskiej do szkoły aktorskiej w USA. Edyta została nagle bez bratniej duszy. Przez lata nie znalazła nikogo, kto mógłby zastąpić Kasię.

Po jej powrocie ze Stanów znowu się spotkały. Opowieściom nie było końca! Tym razem Edyta zaangażowała swojego menedżera, by pomógł przyjaciółce w karierze.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje