Reklama
Reklama

Edward Miszczak obnażony. "Newsweek" wyjawił sensacyjny sekret wprost z TVN. W tle Magda Gessler!

Edward Miszczak od czerwca nie jest już dyrektorem programowym TVN. Jego nagłe odejście wywołało ogromne emocje, a tłumy gwiazd, które zrobiły dzięki niemu karierę w telewizji, nie kryło swego żalu w social mediach. Potem pojawiła się masa spekulacji na temat tego, co dalej z karierą Miszczaka. Na razie oficjalnie jednak nic niczego nie potwierdził. Tygodnik "Newsweek" opisał lata jego pracy w TVN. Okazuje się, że jedna z historii, z którą związana jest sama Magda Gessler, mocno zadziwia...

Edward Miszczak z TVN związany był od momentu powstania stacji. Przez lata jego pozycja mocno się ugruntowała, a on sam uznawany był za osobę, która w jednej chwili może wynieść czyjąś karierę na sam szczyt. 

Nic więc dziwnego, że po ogłoszeniu, że Miszczak traci stanowisko dyrektora programowego, wiele gwiazd lamentowało w social mediach i wspominało Edwarda niezwykle ciepło. 

Potem pojawiły się liczne spekulacje na temat jego możliwego przejścia do konkurencji. Tych rewelacji jednak do tej pory nikt nie potwierdził. 

W najnowszym numerze "Newsweeka" postanowiono baczniej przyjrzeć się Miszczakowi i jego wieloletniej karierze w TVN.

Reklama

I tutaj jednak z historii może wielu nieźle zdziwić. Choć sądzi się, że to właśnie Edward uczynił z Magdy Gessler wielką gwiazdę TVN, prawda była zgoła inna...

Okazuje się, że dyrektor był mocno przeciwny zatrudnieniu restauratorki. Kulisy jej zatrudniania zostały opisane w tygodniku...

"Piotr Fromowitz pamięta, jak przyszedł ze zdjęciami próbnymi do "Kuchennych rewolucji". Najlepiej wśród prowadzących wypadła Magda Gessler. Miszczak od razu przerwał: "Jest beznadziejna, niejeden program mi położyła". Jechał po niej, a wszyscy jak jeden mąż zaczęli kiwać głowami, że to fatalny pomysł" - możemy przeczytać w  "Newsweeku".

Niewiele więc brakowało, by Magda Gessler dalej była jedynie znaną głównie w Warszawie restauratorką, a nie wielką gwiazdą telewizji i popularną w całym kraju celebrytką. 

Podczas gorączkowych rozmów wtrącił się ówczesny prezes TVN, Piotr Walter, który postanowił dopytać Miszczaka, w jakich programach Magda miała się nie sprawdzić. Ten nabrał wówczas wody w usta...

"Obecny na spotkaniu prezes Piotr Walter zapytał, w jakim programie się nie sprawdziła. Edward popatrzył na zespół, ale nikt nie potrafił powiedzieć, w czym dokładnie. Walter zarządził, że jednak chce zobaczyć nagranie, a prowadząca mu się podoba. Miszczak przyznał mu rację, a cały zespół zaczął potakiwać, że była świetna i to doskonały pomysł. Kiedy program wszedł na antenę, jego sukces Miszczak przypisał swojej intuicji"- wspomina Piotr Fromowitz. 

Zobacz też:

Magda Gessler świętuje urodziny syna. Kim jest Tadeusz Müller?

Tadeusz Müller w podróży poślubnej. Gdzie wybrał się ze swoją ukochaną na miodowy miesiąc?

Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Który to już raz? "Mamy różne cele w życiu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy