Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dziewczyna Szyca chce zmienić styl pierwszej damy!

Do zmiany wizerunku Zosia Ślotała zdołała już przekonać ukochanego Borysa i "księżniczkę" Anię Czartoryską. Teraz ma chrapkę na zmianę szafy Anny Komorowskiej...

Odkąd Ślotała została dziewczyną popularnego aktora, umacnia swoją pozycję w polskim show-biznesie. Zosia zawodowo jest stylistką, ale do tej pory żadne gwiazdy nie były zainteresowane współpracą. Niezwykle pomocny okazał się wtedy Borys, którego spektakularna metamorfoza była jej dziełem. Kolejną klientką została Anna Czartoryska, która zaczęła zyskiwać na popularności, przez co musiała coraz bardziej uważać na to, co na siebie zakłada.

Reklama

Ślotała ma jednak o wiele większe ambicje. Już nie chce być postrzegana, jako dziewczyna Szyca. Chce wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby zapracować na własne nazwisko. Teraz ma jej w tym pomóc sama pierwsza dama!

Stylistka marzy teraz o tym, aby móc ubierać panią Anię. Wymiana garderoby żony prezydenta byłaby dla niej nie lada wyzwaniem. Nie przeraża jej nawet to, że jako stylistka Komorowskiej nie zawsze mogłaby realizować każdą swoją fantazję i wizję.

"Chciałabym zaproponować pani prezydentowej coś modnego, a jednocześnie zgodnego z regułami dress code'u żony głowy państwa" - zdradza w rozmowie z "Gwiazdami".

Bardzo "oryginalny" pomysł! Na pewno stylistki Anny Komorowskiej nigdy by na to nie wpadły!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zosia Ślotała | Anna Komorowska | Borys Szyc | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje