Reklama
Reklama

Dżaga w samej bieliźnie! Pręży się w slipach!

Mariusz Ząbkowski, bardziej znany pod pseudonimem Dżaga, podzielił się ze swoimi fanami obecnym stanem swojej sylwetki. W samych slipkach prężył się przed lustrem i mówił o zdrowym odżywianiu.

Mariusz Ząbkowski jest osobliwą postacią w polskim środowisku. Najpopularniejszy drag queen, znany z wcielania się w postać Dody, żongluje swoimi dwoma obliczami.

Sztuka, jaką jest drag queen, nadal budzi kontrowersje w naszym kraju. Osoby kultywujące ten rodzaj przedstawień, to przeważnie artyści płci męskiej, którzy w karykaturalny sposób prezentują znane postacie kobiece, posługując się przy tym mocnym makijażem i efektownymi strojami.

Performer i wokalista Mariusz Ząbkowski jest jednym z najbardziej kojarzonych drag queen w Polsce. Swoją sławę zdobył za sprawą wcielania się w piosenkarkę Dorotę Rabczewską, z którą prywatnie się przyjaźni. Na znak celebracji dorobku artystycznego Dody, Mariusz przyjął imię sceniczne Dżaga.

Reklama

Jeśli jednak spotkalibyście Mariusza na ulicy albo zajrzeli na jego media społecznościowe, to nigdy nie przyszłoby wam do głowy, że ten wysportowany, muskularny mężczyzna może przeistaczać się w kobiecą seksbombę.

Swoim ciałem pochwalił się na Instagramie, gdzie opowiadał swoim fanom o tym, jak dba o sylwetkę. Obserwatorzy Dżagi naprawdę mieli na czym oko zawiesić, gdyż celebryta wstawił zdjęcia w samej bieliźnie!

Co sądzicie o Mariuszu? Te mięśnie robią wrażenie!

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy