Reklama
Reklama

Dygant buduje dom za ponad 2 mln, a w nim… coś zaskakującego

Agnieszka Dygant zapragnęła życia z dala od zgiełku miasta. Swoje marzenia o domku na wsi postanowiła wcielić w życie, jednak nie zdecydowała się na kupno gotowego już domu, a postanowiła rozpocząć budowę. Jak się okazuje, postawiła na oryginalną stylistykę, w tym dość nietypowe… okno.

Życie z dala od zgiełku miasta ma z pewnością dużo plusów, które dostrzega się zwłaszcza, gdy wcześniej mieszkało się na przykład w zatłoczonej Warszawie, w której osiedliło się większość celebrytów. 

Dygant rozpoczęła budowę domu

Agnieszka Dygant postanowiła jakiś czas temu, że ucieknie od tego zgiełku. Gwiazda podjęła decyzję o budowie domu, co w dzisiejszych czasach jest z pewnością bardzo kosztowne. Inflacja spowodowała bowiem wzrost cen materiałów budowlanych, a do tego dochodzą jeszcze koszty robocizny.

Reklama

Aktorka jednak bez względu na wszystko rozpoczęła realizację celu jakim jest budowa własnego domu na wsi. Proces trwa już od dobrych kilku miesięcy, zatem widać już pierwsze efekty.

"Super Express" donosi, że inwestycja Agnieszki Dygant nie zamknie się w jednym milionie. "Rosnące koszty materiałów przy tak dużej powierzchni sprawiają, że stan surowy zamknięty może kosztować Agnieszkę Dygant ponad 1 mln złotych. Do tego dochodzą koszty wykończenia i urządzenia. Łącznie mówimy więc o co najmniej 2 mln" - czytamy na stronie tabloidu.

Dygant zdecydowała się na okrągłe okno

A jak będzie wyglądał dom gwiazdy? "SE" tutaj również uchyla rąbka tajemnicy. Otóż, największą uwagę może zwracać... okno na poddaszu. Będzie ono bowiem okrągłe, co jest dość niespotykane i dodaje budynkowi jeszcze bardziej nowoczesnego charakteru.

Sama gwiazda osobiście wszystkiego pilnuje i choć mogłaby zlecić tę czynność komuś, woli mieć wszystko na oku. "Jak się przechodzi proces budowy domu, to zaczyna się mieć pojęcie, na czym to wszystko polega. Te ustalenia, decyzje podejmowane z architektem i mężem-wężem" - wyznała tabloidowi.

Mamy nadzieję, że pochwali się efektem końcowym w sieci!

Zobacz też:

Dygant za sławę zapłaciła wysoką cenę. Lekarz interweniował, by ją ratować

Zrobiła karierę jako Jolka z "Niani", a potem niespodziewanie zniknęła z mediów. Oto powód!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama