Reklama
Reklama

Dustin Hoffman przeprosił i ocalił małżeństwo!

Po tym, jak dwie kobiety oskarżyły go o molestowanie seksualne, jego małżeństwo mogło się rozpaść. Ale wygląda na to, że aktorowi nie grozi rozwód.

Za dwa lata Dustin Hoffman (80 l.) będzie obchodził czterdziestą rocznicę ślubu. Mimo to słynny aktor zachowuje się tak, jakby dopiero się zakochał!

Gdy niedawno małżonkowie bawili się na koncercie w Londynie, Hoffman nie szczędził czułości swej 63-letniej żonie Lisie. Przytulał ją namiętnie i całował na oczach wszystkich.

Para pokazała się publicznie pierwszy raz, odkąd w listopadzie zeszłego roku nad ich małżeństwem zawisły czarne chmury.

Aktor został wówczas oskarżony o molestowanie seksualne i natarczywe nakłanianie do seksu przez dwie kobiety. Obie utrzymują, że doszło do tego przed wielu laty, gdy jako młode dziewczyny asystowały przy produkcji jego filmów.

Reklama

Hoffman przeprosił obie za tamto zachowanie, zaznaczając jednak, że nigdy nie miał zamiaru ich skrzywdzić." Zawsze szanowałem kobiety" - zapewnił.

A teraz wszystko wskazuje na to, że żona, z którą ten wybitny aktor ma czworo dorosłych dzieci, uwierzyła w jego żarliwe zapewnienia. Albo wybaczyła mu grzechy młodości...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Dustin Hoffman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy