Kilka dni temu informowaliśmy, że piosenkarz Krzysztof Cwynar trafił do szpitala.
Mężczyzna poczuł się źle po niedawnym występie w Ciechocinku. Początkowo lekceważył objawy, ale, namówiony przez kolegów, udał się do lekarza.
Ten, po przeprowadzeniu podstawowych badań, skierował go do szpitala. Po przeprowadzeniu specjalistycznych badań lekarze mieli zdecydować, co dalej.
Niestety, z jego zdrowiem nie jest najlepiej.
Jak donosi "Super Express", lekarze stwierdzili u niego nawrót choroby nowotworowej! W przyszłym tygodniu czeka go operacja wątroby!"Dla Krzysztofa ta płyta była wielką radością. Niestety teraz ta radość jest zmącona fatalną niespodzianką losu. Diagnoza potwierdziła się - jest to rak. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że dowiedzieliśmy się o tym dokładnie 23 marca, w dzień premiery wyczekiwanej płyty" - zdradza tabloidowi menedżer artysty.
Cwynar przed laty pokonał raka jelita grubego. Teraz jednak pojawiły się przerzuty.
"Potwierdzono, że to nowotwór złośliwy" - czytamy.
Panu Krzysztofowi życzymy dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia!
Zobacz również:










