Reklama

Reklama

Reklama

Dowbor z nową dziewczyną w Krakowie

Na temat nowego związku Maćka Dowbora (33 l.) wiadomo niewiele. Osoby z jego otoczenia podkreślają jednak, że prezenter na pewno nie związał się z Kasią Kępką, jak donosiły ostatnio tabloidy.

Dowbor po rozstaniu z Joanną Koroniewską widywany jest z "ładną brunetką". Informator "Party" spotkał parę ostatnio w Krakowie.

"Trzymali się za ręce" - opowiada.

Znajoma Dowbora zdradza jednak, że nowa dziewczyna Maćka nie chce się ujawniać. Powód? Obawia się, że zostanie potępiona jako ta, która rozbiła rodzinę. Na dyskrecji zależy także samemu prezenterowi: "Maciek boi się o swój wizerunek. Ta sprawa zupełnie ich przerosła" - tłumaczy.

Koroniewską po rozstaniu wspiera kolega, Krystian Wieczorek, prywatnie singiel - aktor "Julii" prawie rok temu rozstał się ze swoją partnerką.

Reklama

O Joasi ciepło myśli także mama Maćka, Katarzyna Dowbor:

"Umówiłam się z nimi, że na temat ich związku i dziecka będą się sami wypowiadać. Oczywiście, trudno uniknąć tego tematu bądź udawać, że się nic nie dzieje. Ta sytuacja mnie również obchodzi, ale jestem daleka od tego, by prawić im jakieś morały, lub udzielać jakichkolwiek rad. Zawsze stałam na stanowisku, że wszystko to jest ich prywatną sprawą i to oni muszą rozwiązywać swoje problemy. Mnie nic do tego. Inni też niech się od nich odczepią!
Jak czuję taką potrzebę, umawiam się z Joasią na kawę. Tak, jak było do tej pory, odwiedzam swoją wnuczkę. Życie trwa dalej" - mówi.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | Joanna Koroniewska | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy