Reklama
Reklama

Dorota Wellman: Wielkie poruszenie w TVN! Znów się nie pojawiła. Zaniepokojeni widzowie żądają pilnych wyjaśnień

Dorota Wellman znów mocno zaniepokoiła widzów TVN. Tym razem gwiazda była wielką nieobecną podczas konferencji promującej program śniadaniowy. Na imprezie pojawili się wszyscy prowadzący "Dzień Dobry TVN", poza dziennikarką. Internauci nie kryli swego zdziwienia i od razu zaczęli wypytywać, co się dzieje z Wellman. Znamy prawdę...

Dorota Wellman od lat jest jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN", gdzie partneruje jej Marcin Prokop. 

Jakiś czas temu dziennikarka mocno wystraszyła widzów, gdy z dnia na dzień zniknęła z anteny. Wywołało to wówczas ogromne poruszenie.

Gdy pytań zaniepokojonych widzów było już wiele, stacja wyjawiła, że gwiazda podupadła na zdrowiu i nie jest w stanie aktualnie prowadzić programu. 

Reklama

"Widzowie pytają nas w komentarzach, gdzie jest Dorota Wellman i Paulina Krupińska. Myślę, że musimy na to odpowiedzieć. Dorota musiała podreperować trochę zdrowie. Ma prawo do wolnego, nic złego się nie działo" - zapewnił pracownik śniadaniówki na wizji. 

Dorota Wellman znów nie pojawiła się w TVN

Po jakimś czasie Wellman wróciła do pracy, więc wszystko wróciło do normy. Aż do teraz...

W minioną środę stacja zorganizowała bowiem konferencję promocyjną programu śniadaniowego, na której stawili się wszyscy prowadzący. Wielką nieobecną znów jednak była Dorota. 

Pod zdjęciem na profilu "DDTVN" rozgorzała ponownie dyskusja. 

"A gdzie jest najjaśniejsze słoneczko tego programu! Oczywiście mam na myśli panią Dorotę", "Brakuje Pani Doroty!!!", "Wszystko pięknie ładnie. Tylko gdzie jest Dorotka, ja się pytam!", "A gdzie Pani Dorotka?", "Jak Dorota nie wróci, opuszczam TVN!" - pisali zdziwieni widzowie. 

Stacja w końcu postanowiła zabrać głos w tej sprawie, by uspokoić nastroje. Na szczęście okazało się, że przynajmniej oficjalnie, powodem nieobecności Doroty nie były problemy ze zdrowiem.

"Nie mogła się stawić na konferencji z powodów zawodowych. Aktualnie nagrywa program w Krakowie" - dowiedział się portal teleshow.wp.pl.

Zapewne chodzi o jej nowy program, o którym niedawno donosiliśmy. Fani Wellman mogą więc odetchnąć z ulgą...

Zobacz też:

Marcin Prokop nie mógł już dłużej milczeć ws. Wellman. Pilnie strzeżona tajemnica TVN wyszła na jaw!

Dorota Wellman pokajała się przed widzami: "To się już więcej nie powtórzy"

Dorota Wellman jest zniesmaczona ludźmi na polskich plażach. Zamiast nich poleca Grecję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy