Reklama
Reklama

Dorota Wellman bojkotuje social media. Dopiero teraz wyjawiła powód

Dorota Wellman pomimo ogromnej popularności nie posiada konta na Instagramie. Gwiazda wyjawiła ostatnio, dlaczego zdecydowała się nie prowadzić social mediów. Powód może zaskoczyć niejedną osobę.

Dorota Wellman - ulubienica widzów

Dorota Wellman od lat prowadzi wiele programów rozrywkowych. Dziennikarka jest również prowadzącą śniadaniówki. Kobieta może też pochwalić się wierną grupą fanów, którzy chętnie śledzą jej zawodowe poczynania. Mogłoby się więc wydawać, że Wellman będzie chętnie udzielać się w social mediach. Nic bardziej mylnego. Dorota bojkotuje takie działania. Znamy powód.

Zobacz też: Dorota Wellman na maturze kłamała jak z nut. Niczego nie żałuje! "Zrobiłam numer stulecia"

Reklama

Dorota Wellman nie ma instagramowego konta

Dorota Wellman chętnie opowiada o swojej pracy. Mało kto wie, jak wygląda jej życie prywatne. Osobiste tematy dziennikarka raczej zostawia dla siebie. Dorota nie chce mieć wielu kont w social mediach. Gwiazda podejrzewa, iż mogłaby się szybko znudzić fanom.

"Media społecznościowe nie są mi do niczego potrzebne. Często pojawiam się w telewizji i nie chciałabym pojawiać się gdzieś jeszcze. Uważam, że bardzo szybko znudziłabym się ludziom. Nadmiar Wellman będzie do wyrzygania. Nie chciałabym dzielić się życiem prywatnym z obcymi" - mówiła Wellman w rozmowie z dziennikarzami serwisu pudelek.pl.

Dorota Wellman opowiedziała o relacji z synem

Dorota Wellman w życiu prywatnym spełnia się jako żona i mama. Syn prezenterki obecnie jest już dorosłym mężczyzną. W ostatnim wywiadzie wyjawiła, jak jej się to udaje podtrzymywać dobry kontakt z pociechą.

"Ale nie umiem żyć też bez mojego syna. Bez niego nie mam powietrza, to jest treść mojego życia. Umiem zrównoważyć czas między pracą i rodziną. Są dla mnie rzeczy święte, wyłączam wtedy telefony. I nie umrę i świat się nie zawali. Poświęcamy sobie czas, jesteśmy sobie bliscy, ogromnie często w ciągu dnia kontaktujemy się, żeby opowiedzieć sobie o tym, co się wydarzyło. Uwielbiamy wspólne weekendy, wspólne wyjazdy. Nie mogłabym odmówić sobie czegoś, co jest moją bazą, czegoś, co jest dla mnie najważniejsze. Bo praca jest tylko dodatkiem do mojego życia rodzinnego" - podkreśliła w rozmowie z portalem VIVA.pl.

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" dodała, że w relacji z synem istotną rolę odgrywają rozmowy.

"Trzeba rozmawiać z dzieckiem od początku. My z synem rozmawialiśmy zawsze, niezależnie w jakim był wieku. Zawsze słuchaliśmy, co miał do powiedzenia" - przyznała.

Zobacz też:

Marcin Prokop nie mógł już dłużej milczeć ws. Wellman. Pilnie strzeżona tajemnica TVN wyszła na jaw!

Dorota Wellman pokajała się przed widzami: "To się już więcej nie powtórzy"

Dorota Wellman jest zniesmaczona ludźmi na polskich plażach. Zamiast nich poleca Grecję

Wiejskie potańcówki. Rząd dopłaci do imprez

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama