Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska wyjdzie czwarty raz za mąż? Na horyzoncie nowy związek

Pod koniec lipca Dorota Szelągowska po raz trzeci się rozwiodła. W kuluarach już od jakiegoś czasu plotkuje się, że serce projektantki wnętrz bije mocniej dla tajemniczego mężczyzny. Jeden z tygodników zapytał znaną tarocistkę o to, jaka przyszłość czeka gwiazdę TVN. Słowa dają nadzieję!

Do tej pory Dorota Szelągowska nie miała szczęścia w miłości. Gwiazda TVN ma za sobą trzy nieudane małżeństwa, które skończyły się rozwodem.

O pierwszy mężu wiadomo niewiele. Owocem tej relacji jest syn Antonii, który przyszedł na świat w 2001 roku. Drugi raz na ślubnym kobiercu córka Katarzyny Grocholi stanęła z muzykiem Adamem Sztabą. Ich miłość również nie przetrwałą próby czasu. 

Trzecim (i również nie tym jedynym) mężem Doroty został zaś Michał Wawry. To właśnie z nim gwiazda rozwiodła się końcem lipca. Po rozstaniu w mediach szybko pojawiły się plotki o tym, że Szelągowska znów jest zakochana! 

Reklama

Dorota Szelągowska - nowy związek?

"Twoje Imperium" poprosiło Annę Kempisty o postawienie tarota dla gwiazdy TVN. Tarcositka nie ma wątpliwości, że nowa relacja doda skrzydeł zranionej Dorocie. 

Nowy związek ma być długi i szczęśliwy, jednak tarocistka nie ma wątpliwości, że ta relacja ostatecznie również zakończy się rozstaniem.

Myślicie, że przepowiednia tarocistki się sprawdzi?

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy