Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska ukrywa brzuszek! Tym razem nie do końca jej się udało!

Dorota Szelągowska (36 l.) jest obecnie w drugiej ciąży. Dziennikarka skrzętnie ukrywa swój stan, ale stara się robić to w dość humorystyczny sposób!

Na początku sierpnia pojawiła się informacja, że dekoratorka jest w ciąży. Plotki szybko znalazły swoje potwierdzenie w słowach samej zainteresowanej i jej mamy - Katarzyny Grocholi (60 l.).

"Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa" - wyznała w rozmowie z tabloidem "Super Express" pisarka.

Dorota jednak nie rozpisuje się na temat swojego stanu, ani nie pokazuje zdjęć zaokrąglonego brzuszka. Jednak ostatnia fotka, jak zwykle humorystyczna, na której gwiazda "Domowych rewolucji" pokazała znacznie więcej, niż dotychczas, mówi wszystko.

Reklama

Szelągowska pozuje wraz z całą ekipa programu, a widocznie zaokrąglony brzuszek przykrywa... budowlanym kaskiem!

W komentarzach fanki dekoratorki od razu to zauważyły i pozwoliły sobie na żart, że dzidziuś odziedziczy po mamie żyłkę do remontów, stąd ten kask.

Przypomnijmy, że Dorota jest już mamą 17-letniego Antka. Z pewnością i on niecierpliwie oczekuje narodzin brata lub siostry, a po kształtach przyszłej mamy można sądzić, że rozwiązanie już nie tak daleko! 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje