Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska spotyka się ze znanym dziennikarzem!

Dorota Szelągowska (35 l.) nie płacze już po Adamie. Jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo" córka Kasi Grocholi widywana jest ze znanym dziennikarzem.

Uczestnicy konferencji ramówkowej TVN Style nie mogli się nadziwić, że 35-latka, która właśnie rozstała się z mężem, wygląda tak radośnie i promiennie.

- To było duże zaskoczenie widzieć Dorotę w tak świetnej formie - mówi "Na Żywo" gość imprezy.

- Jak na kobietę, która czeka na rozwód, trzyma się świetnie! Ma błysk w oku, jakby znów się zakochała - kwituje.

Tygodnik dowiedział się, że córka Grocholi rzeczywiście nie rozpacza już po rozstaniu z mężem i w jej życiu faktycznie pojawił się nowy mężczyzna.

Reklama

- Dorota spotyka się z dziennikarzem radiowym Piotrem Kędzierskim (33 l.), znanym także z prowadzenia jednej z edycji "Bitwy na głosy". To dobry kolega jej przyjaciółki Agnieszki Szulim, która zadbała o to, by Dorota nie siedziała w domu sama i nie płakała w poduszkę - mówi dobrze poinformowana osoba, dodając, że "prezesowa" trzyma kciuki za ten związek, sama układając sobie życie z milionerem Piotrem Starakiem!

- To ona wyciągała ją na spotkania w gronie znajomych. Tak właśnie Dorota poznała bliżej Piotra, którego spotykała już wielokrotnie w innych okolicznościach. Okazało się, że świetnie ją rozumie i do tego ma podobne poczucie humoru.

Dorota i Piotr spędzili już razem walentynki.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy