Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dorota Szelągowska: Dla kogo urządza tak duże mieszkanie?

Dorota Szelągowska (38 l.) zaczęła odliczanie dni do wielkiego finału. Właśnie kończy urządzanie nowego mieszkania. Lokal ma blisko 200 metrów. To dużo więcej niż małe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, gdzie Dorota zamieszkała po rozwodzie z Adamem Sztabą.

Córka Kasi Grocholi opuściła segment na Wilanowie, który przyniósł jej sławę oryginalnej projektantki i zaczęła wszystko od nowa. Pewnego dnia na planie programu "Dorota was urządzi" poznała mężczyznę, który sprawił, że znów uwierzyła w miłość. Wyszła za niego za mąż. W styczniu 2018 r. urodziła im się córka Wanda.

Reklama

- W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie - mówiła w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Dorota jest również mamą 17-letniego dziś Antka. - Nikt nas nie przygotowuje do roli macochy, do roli ojczyma... Myślę, że jeśli ja będę miała szansę być prawdziwą macochą, to będę najlepszą macochą na świecie - mówiła wcześniej.

I właśnie teraz sprawdza się w tej roli, bo jej mąż ma dzieci z poprzedniego związku. Czy to z myślą o nich projektantka postawiła na spory metraż mieszkania i urządziła w nim dodatkową, czwartą sypialnię?

Sama rozstanie swoich rodziców wspomina jak najgorzej, o czym opowiadała ostatnio w rozmowie z Magdą Mołek. - Im jesteś starsza i widzisz swoje rozstania, tym bardziej rozgrzeszasz swoich rodziców - podsumowała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje