Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska chudnie w oczach. Przeszła metamorfozę dla nowego ukochanego?

Dorota Szelągowska (41 l.) od lat pracuje na telewizyjnych planach jako dekoratorka wnętrz. Doradza Polakom, co zmienić w mieszkaniu, by żyło się lepiej. Skupiona na rozwoju zawodowym, w końcu postanowiła poświęcić trochę uwagi własnemu zdrowiu. Gwiazda od kilku tygodni intensywnie trenuje i walczy o smukłą sylwetkę. Widać już efekt "wow"?

Dorota Szelągowska chudnie w oczach. Wszystko dlatego, że pojawił się w jej życiu nowy mężczyzna?

Dorota Szelągowska ma powody do radości. Popularna projektantka wnętrz od pewnego czasu jest widywana z tajemniczym mężczyzną. Nic więc dziwnego, że córka Katarzyny Grocholi aż promienieje. Ma to również związek z jej przemianą - od kilkunastu tygodni można zaobserwować na jej social mediach, jak ciężko pracuje nad zdrową i wysportowaną sylwetką.

Dotychczas mało chętna do wizyt na siłowni Szelągowska, coraz częściej spotyka się z trenerem personalnym we własnych czterech ścianach. To właśnie tam czuje się najswobodniej i pozwala sobie na prawdziwy wycisk. Regularne podnoszenie ciężarów, choć w domowym zaciszu, wyraźnie przynosi efekty, a Dorota może się pochwalić sylwetką, której pozazdroszczą jej nawet niektóre 20-latki

Reklama

Choć projektantka nie zmagała się z nadwagą, to wcześniej ubierała sportowe bluzy i chowała się za obszernymi swetrami. Dziś na jej Instagramie niejednokrotnie można podziwiać dumną Dorotę, która pręży zgrabne nogi przed obiektywem aparatu.

Widać już efekty odchudzania?

Dorota Szelągowska - kariera, dzieci, mąż

Dorota Szelągowska to prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. Debiutowała w telewizji w 1998 roku na planie programu "Rower Błażeja", później pracowała jako dziennikarka w "Pani", "Olivii" oraz "Polska The Times". Od 2014 roku prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej m.in. takie jak: "Dorota Was urządzi", "Totalne remonty Szelągowskiej", czy "Tu jest pięknie".

Jej pierwszy mężem był Paweł Hartlieb, z którym ma 21-letniego syna Antoniego. Później była związana z Adamem Sztabą, z którym rozwiodła się w 2015 roku. Trzecim mężem gwiazdy był Michał Wawro, jednak ich małżeństwo rozpadło się w 2021 roku. Wspólnie wychowują 3-letnią córkę Helenę.

Zobacz też:

Dorota Szelągowska pochwaliła się nową "miłością". Zaskakujący wybór...

Dorota Szelągowska prezentuje efekty treningów. Projektantka przeszła ogromną metamorfozę!

Wstrząsająca wizja siostry Łucji. Mistyczka ma sensacyjne wieści dla Polaków!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy