Reklama
Reklama

Donatan ma gest. Pochwalił się prezentem, jaki kupił Cleo

Cleo (38 l.) i Donatan (37 l.) od dawna obdarowują się wzajemnie drogimi prezentami. Jak do tej pory były to pojazdy. Tm razem Wokalistka dostała coś zupełnie innego. Czy wykorzysta w przyszłości podarek?

Donatan podarował Cleo drogi prezent

Donatan kolejny raz zaszalał z prezentem dla swojej przyjaciółki Cleo. W sieci pochwalił się zdjęciem piosenkarki, która trzyma w ręce akt notarialny. Jak pisze Donatan, sprezentował jej działkę budowlaną. Na dodatek kawałek ziemi pod budowę mieści się w nie byle jakim miejscu, bo w Bukowinie Tatrzańskiej. Zatem jej sąsiadem będzie Michał Żebrowski.

Internauci komentowali, że Donatan ma gest i podziwiali jego szczodrość. Nie zabrakło też uszczypliwości pod adresem Donatana, ten jednak był na nie przygotowany i w komentarzu wyjaśnił powody, dla których nie liczy się z pieniędzmi/

Donatan nie oszczędza na prezentach

Reklama

To nie pierwszy taki prezent od Donatana. W 2016 roku Cleo otrzymała od producenta busa koncertowego o wartości 400 tysięcy złotych. Nie kryła wówczas ekscytacji i od razu pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych podarkiem.

Wokalistka postanowiła się odwdzięczyć Donatanowi i rok później kupiła mu na urodziny Mercedesa GLE Coupe. Zamieściła wówczas na Facebooku filmik, na którym widać Donatana, który z zawiązanymi oczami próbuje odgadnąć, co otrzymał od Cleo.

Donatan nie pozostał dłużny, bo w 2020 roku odwdzięczył się Cleo tym samym i podarował jej nowego Mercedesa GLE Coupe. Z kolei na walentynki piosenkarka otrzyma od niego... Maybacha. Samochód, który dostałą w prezencie wart jest od 700 tys. złotych, do nawet 3 milionów złotych!

Taka wymiana drogich prezentów spotkała się ze sporą krytyką. Zarzucano Donatanowi chwalenie się luksusem. Co sądzicie o nowym prezencie dla Cleo?

Zobacz też:

Cleo nosi 15-centymetrowe obcasy. "Noga ładnie wygląda"

Marta Warchoł zaręczyła się z ukochaną! Dziennikarka TVN chwali się pierścionkiem

Doda wyrobiła dokumenty z nowym imieniem! Chce też zmienić zawód! "Jest to zamknięcie tych 20 lat"

Joanna Liszowska pokazała siwe włosy. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Donatan | Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy