Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Donald Tusk zaskoczył wszystkich i zmienił zawód!

Donald Tusk (62 l.) jest przewodniczącym Rady Europejskiej, więc ma sporo pracy i zobowiązań zawodowych. Polityk znalazł jednak trochę czasu i postanowił wystartować w konkursie na opiekuna i…wygrał! Został nianią własnej wnuczki!

Wnuczka Donalda Tuska jest jego oczkiem w głowie. Były premier wciąż ma wiele zawodowych zobowiązań, co wiąże się z licznymi wyjazdami służbowymi.

Na co dzień mieszka razem z żoną w Brukseli. Jednak każdą wolną chwilę stara się poświęcać rodzinie, która mieszka w Sopocie.

Na Instagramie opublikował urocze zdjęcie, na którym widzimy Tuska leżącego na hamaku i czytającego książkę. Obok polityka zobaczyć można psa Kasi Tusk (32 l.) oraz stojący wózek, w którym spała jego wnuczka. 

Do zdjęcia przewodniczący Rady Europejskiej dodał opis, który sugeruje, że wygrał konkurs na nianię. 

Reklama

Kasia Tusk nie bała się zostawić dziecka pod opieką dziadka. Warto dodać, że polityk ma wprawę w opiekowaniu się dziećmi, gdyż jego syn doczekał się trójki dzieci. 

Zdjęcie szybko stało się hitem w sieci. Internauci pochwalili Donalda Tuska za dystans do siebie oraz za pokazanie naturalnego zdjęcia, na którym można zobaczyć, że miłość i rodzina są dla niego najważniejsze. 

A was wzruszyło najnowsze zdjęcie polityka?


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk | Kasia Tusk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL