Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dominika Tajner-Wiśniewska podjęła radykalne kroki! Nie chce mieć nic wspólnego z Wiśniewskim!

Dominika Tajner-Wiśniewska (40 l.) już otrząsnęła się z pierwszego szoku po tym, jak jej mąż Michał Wiśniewski (46 l.) złożył papiery rozwodowe. Teraz, gdy emocje już nieco opadły, celebrytka stara się uporządkować swoje życie już bez piosenkarza.

Na początku marca 2019 roku media obiegła informacja o tym, że Michał wiśniewski bez wcześniejszych konsultacji z żoną, Dominiką, złożył papiery rozwodowe. Tajner-Wiśniewska wydawała się równie zaskoczona, co jej fani taką decyzją gwiazdora. 

Reklama

Nic nie wskazywało na to, że czwarte małżeństwo wokalisty ma się zakończyć. Sam Michał do tej pory nie skomentował sytuacji, a Dominika, choć jako pierwsza poinformowała media o tym fakcie, teraz też nabrała wody w usta. 

Wiadomo jednak, że stara się na nowo ułożyć sobie życie i zaczęła od ważnej rzeczy - chce usunąć tatuaż na swoim przedramieniu z napisem "Michał". 

Para, jako dowód miłości wytatuowała wzajemnie swoje imiona w 2011 roku i, jak widać, teraz jest z nimi problem. Tajner-Wiśniewska nie traci czasu i ponoć jest już po pierwszej serii usuwania tatuażu. Trzeba zaznaczyć, że taki zabieg jest bardzo bolesny i niestety nie wystarcza jeden raz, by usunąć tatuaż - potrzeba kilku serii. 

Jak widać, to nie stanowi dla Dominiki problemu i chce jak najszybciej zamknąć ten etap w swoim życiu, a usunięcie napisu z imieniem jej męża jest symbolicznym zakończeniem tego małżeństwa. 

Ciekawe, jakie plany wobec swojego tatuażu z napisem "Dominika" ma sam Michał...


***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje