Reklama
Reklama

Dominika Gwit: Otarłam się o anoreksję!

Dominika Gwit (27 l.) przyznała, że była niewolniczką diety!

Aktorka, którą obecnie możemy oglądać w serialu "Singielka", przeszło dwa lata temu postanowiła pozbyć się nadwagi. Podjęła współpracę z prywatnym trenerem oraz przeszła na ścisłą dietę. W kilka miesięcy udało jej się schudnąć aż 50 kilogramów!

Tuż po zakończeniu diety Gwit chętnie opowiadała o swojej przemianie w śniadaniówkach. Niestety, już po jakimś czasie aktorkę dopadł efekt jo-jo. Jak sama przyznała, stała się niewolnicą diety i treningów.

"Ważyłam się kilka razy dziennie. Miałam rozpiskę na lodówce, co i kiedy powinnam jeść. Chciałam udowodnić sobie, że w trakcie diety nie zjem niczego więcej nawet o gram" - powiedziała w rozmowie z "Party". Wyznała również, że w pewnym momencie była już tak chuda, że otarła się nawet o anoreksję! "Wyglądałam bardzo źle, wory pod oczami, skóra i kości. Otarłam się o anoreksję. Wszyscy prosili mnie, żebym przestała chudnąć" - powiedziała.

Reklama

Zdradziła, że w końcu nadszedł taki moment, kiedy "puściły jej hamulce" i wtedy zaczęła się objadać. O dziwo, wtedy odkryła, że nie chce być wcale bardzo szczupła. "Zobaczyłam, że gdy nie muszę liczyć kalorii, to czuję się wolna" - wyznała.

(źródło: x-news)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy