Reklama

Reklama

Reklama

Doda wyjawiła szczegóły konfliktu z Agnieszką Woźniak-Starak. "Są tematy, których się nie powinno poruszać"

Doda w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim wróciła do konfliktu z prezenterką TVN, Agnieszką Woźniak-Starak. Powiedziała, że podobnie jak Will Smith na tegorocznej gali Oscarów, stanęła w obronie bliskich. "Są różne tematy, których się nie powinno poruszać, jak np. choroba, śmierć czy rodzina".

Doda kontra Agnieszka Woźniak-Starak, co wydarzyło się przed laty w toalecie?

Doda (38 l.) została zaproszona przez Krzysztofa Stanowskiego do "Hejt Parku" na Kanale Sportowym. Opowiedziała o swoim konflikcie z Agnieszką Woźniak-Starak (43 l.) , wówczas noszącą jeszcze nazwisko Szulim. Dziennikarka przed laty w programie "Na językach" miała mówić o prywatnym życiu rodziców wokalistki. Mama Dody bardzo źle znosiła wzmianki na swój temat w telewizji, nie spałą po nocach, co odbiło się na jej zdrowiu.

Reklama

Kiedy panie spotkały się podczas imprezy "Niegrzeczni" w Chorzowie w 2014 roku, Doda miała napaść na dziennikarkę i prezenterkę w toalecie. Sprawa trafiła do sądu, a później została umorzona. 

Krzysztof Stanowski, nawiązując do publicznego spoliczkowania Chrisa Rocka przez Willa Smitha podczas tegorocznej gali Oscarów, zapytał o konflikt Dody z Agnieszką Woźniak-Starak.

Sprawa, nazywana "aferą chorzowską", oparła się o sąd, a w międzyczasie i potem obie panie nie szczędziły sobie mocnych oskarżeń. Doda zarzuciła prezenterce między innymi spowodowanie choroby nowotworowej u jej mamy, Wandy Rabczewskiej. Stacja stanęła wtedy murem za prezenterką. Jak wspominali wtedy pracownicy TVN-u w rozmowie z Plejadą: 

I rzeczywiście Doda przestała pojawiać się na imprezach firmowanych TVN-u. Sama artystka u Stanowskiego opowiedziała, że nawet nie została wpuszczona na finał WOŚP organizowany przez stację.

Doda poproszona, by opowiedziała, co się stało wówczas w toalecie między nią a dziennikarką powiedziała:

Zobacz też:

Różowa Doda wypina się przy jajecznej choince na Wielkanoc. Robi wrażenie?

Księżna Kate w sukience w kropki. Taką kreację miała już Nicole Kidman

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Agnieszka Woźniak-Starak | Krzysztof Stanowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy