Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Doda wyjawiła prawdę o "Fake Love". Niebywałe, co wyznała o... Górniak!

Doda olśniła na Sylwestrze Szczęścia w Polsacie! Piosenkarka wykonała na scenie swój nowy przebój "Fake Love" i zaprezentowała na scenie wyjątkową scenografię! Pojawiło się na niej bowiem serce zakute w lodzie. Artystka w rozmowie z nami opowiedziała o swoim występie i zdradziła, co by się stało, gdyby na scenie pojawiła się... Edyta Górniak!

Doda ma za sobą niezwykle emocjonalny rok. Piosenkarka musiała przebrnąć przez medialny rozwód i afery z nim związane. Pojawiły się również i dobre momenty - "Dziewczyny z Dubaju" odniosły ogromny sukces, a Doda pochwaliła się nowym teledyskiem.

Utwór "Fake Love" zaprezentowała również na sylwestrowej scenie. Nie zabrakło dramatycznych momentów i wymazania bryły lodu i zanurzonego w niej serca sztuczną krwią. Co ten gest oznaczał? Zapytaliśmy o to piosenkarkę!

Doda bardzo dobrze będzie wspominała pocałunek z aktorem z "Fake Love". Wyjawiła, że chętnie zrobiłaby kolejną odsłonę! Rabczewska nie ukrywała jednak, że trochę się wstydziła. Było to dla niej krępujące, bowiem aktor naprawdę jej się podobał.

Piosenkarka rok temu pogodziła na Sylwestrze Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak! Nie miała jednak świadomości, że artystki były pokłócone. Jej reakcja była bardzo spontaniczna. 

Reklama

A jak Doda zachowałaby się, gdyby na scenie pojawiła się... Edyta Górniak? Zapytaliśmy ją o to podczas rozmowy.

Po chwili Doda uzupełniła jednak żartobliwie, że "oczywiście, że miałaby coś przeciwko gdyby jakaś osoba pojawiła się na scenie". Czy to jednak było przesłanie do Edyty Górniak

Zobacz też:

Jason Derulo zgarnął astronomiczną kwotę za sylwestrowy koncert! Ma też kosztowne wymagania!

Ewelina Lisowska dopiero teraz to zdradziła. Niebywałe, co wyszło o jej partnerze!

Ile kosztuje sylwester w restauracji gwiazd?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama