Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda ostro o "dietach cud"! Krytykuje Lewandowską i Chodakowską?!

Doda (35l.) w ostatnim czasie bardzo stara zmienić się wizerunek. W niczym nie przypomina już imprezowej, kiczowato ubranej dziewczyny. Wydaje się, że życie zmieniło Dorotę, która teraz chce dawać dobry przykład swoim fanom. Ostatnio krytycznie wypowiedziała się o restrykcyjnych dietach i katorżniczych treningach. Czy to aluzja do trenerek fitness?

Wygląd Dody zawsze budził podziw. Artystka do dziś uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. Gwiazda od lat trzyma świetną formę i często chwali się zdjęciami swojej wysportowanej sylwetki w social mediach.

Reklama

Kilka dni temu na Instagramie opublikowała post, w którym pokazała dwa swoje zdjęcia - na jednym ważyła 55 kg, a na drugim 53 kg, mimo że patrząc na te dwie fotki, wydaje się, że różnica kilogramów jest znacznie większa.

W poście radziła fanom, aby dobrze wybierali treningi i diety, które stosują i zastanowili się nad tym, czy chcą nabrać masy mięśniowej i mieć wyrzeźbione ciało, czy po prostu zależy im na redukcji tkanki tłuszczowej. 

Po takich wpisach można byłoby pomyśleć, że Dorota zamierza zostać kolejną fitness trenerką, która zacznie układać diety i ćwiczenia dla osób z nadwagą. 

Ostatnio gwiazda udzieliła wywiadu, w którym ostro wypowiedziała się na temat restrykcyjnych diet i skrytykowała szybką utratę kilogramów. 

"Radzę całkowite i natychmiastowe zaprzestanie stosowania jakiejkolwiek diety. Nie jest sztuką schudnąć w dwa tygodnie 10 kilogramów, a potem przytyć dwa razy więcej. Każdy powinien znaleźć sposób na siebie, posłuchać organizmu, skupić się na tym, co mu służy. Radykalna dieta nie jest rozwiązaniem, lepsza jest dobra codzienna praktyka" - powiedziała w wywiadzie dla "Wprost".  

Wielu ludzi zauważyło, że te słowa mogły zostać skierowane do dwóch najpopularniejszych trenerek fitness - Anny Lewandowskiej  (30 l.) i Ewy Chodakowskiej (37 l.), które promują szybką utratę kilogramów. 

W wywiadzie Dorota podzieliła się cennymi wskazówkami ze swojego życia, które dotyczą zdrowego trybu życia. Zdradziła, że regularnie ćwiczy oraz unika spożywania alkoholu, glutenu, mięsa i cukru. 

Warto dodać, że sport w życiu artystki był obecny od zawsze, bo już jako  nastolatka trenowała lekkoatletykę! Wiedzieliście o tym?

*** 
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje