Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda na urlopie w Łebie

Piosenkarka wypoczywa obecnie nad polskim morzem w towarzystwie swojego przyjaciela, wokalisty metalowej grupy Behemoth. Jest zakochana...

"Objęci, uśmiechnięci, zauroczeni sobą" - tak turyści przebywający w Łebie opisują Dorotę i Adama.

Reklama

Królowa brukowców, mimo że deklarowała w jednym z wywiadów, że nie może już spędzać urlopu nad polskim morzem ze względu na zbyt duże zainteresowanie jej osobą, na miejsce wypoczynku wybrała właśnie polski kurort.

"Nie ma już Dody, która tylko czeka na okazję, by dopiec komuś złośliwym komentarzem. Nie ma już Nergala, który ze straszliwą tapetą nałożoną na wykrzywioną w potwornym grymasie twarz niszczy Pismo Święte" - czytamy w "Fakcie".

Dorota w towarzystwie Darskiego wspina się po wydmach, jeździ na rowerze, chodzi na długie spacery. Lider metalowej grupy Behemoth, w japonkach i kolorowych ciuszkach, towarzyszy Dodzie na każdym kroku.

Co na to jego wyznawcy?

Przypomnijmy, że Adam Darski, rok temu podczas koncertu grupy, podarł Biblię, a jej strzępy rozrzucił w stronę publiczność, która następnie je podpaliła.

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami zarzucił liderowi kapeli obrazę uczuć religijnych i złożył doniesienie do Ministerstwa Sprawiedliwości.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje