Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda na "Bestsellerach Empiku" współorganizowanych przez TVN!

Cuda, cuda ogłaszają! Doda (34 l.) po raz pierwszy od wielu lat pojawiła się na imprezie współorganizowanej przez TVN! I od razu skradła całe show!

Konflikt Dody ze stacją zaczął się w 2014 roku. Właśnie wtedy wokalistka dostała "bana" po tym, jak jedna z największych gwiazd TVN-u, Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim) oskarżyła ją o pobicie. Lecz spięcia między Rabczewską a stacją Miszczaka pojawiły się już wcześniej. 

Reklama

Od kilku lat na próżno było szukać Dody na imprezach TVN-u. Aż do teraz! Piosenkarka pojawiła się na "Bestsellerach Empiku" i skradła całe show! Założyła czerwoną suknię z długim trenem i chętnie pozowała do zdjęć. Na salonach towarzyszył jej mąż, Emil Stępień. 

Zaproszenie jej na to wydarzenie można rozpatrywać jako w kategoriach sporej niespodzianki. Jeszcze niedawno mało co zwiastowało zażegnanie konfliktu między Dodą a TVN-em.Nie bez znaczenia jest zapewne fakt, że po śmierci Pawła Adamowicza poruszona Doda zwołała inne gwiazdy sceny i wraz z nimi organizuje koncert pod hasłem "Artyści przeciw nienawiści". 

To najwyraźniej pomogło załagodzić swego rodzaju wojnę. Spodziewaliście się?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje