Reklama

Reklama

Reklama

Doda: Jeszcze nie wszystko stracone?

Media już od jakiegoś czasu wieszczą koniec kariery Doroty Rabczewskiej. Ale koledzy z branży mówią: ona nie pokazała jeszcze wszystkiego!

"Super Express" zapytał polskich artystów, co sądzą o Dodzie i o ewentualnym końcu jej kariery.To zaskakujące, jak wiele kolegów i koleżanek po fachu jest jej przychylnych i wierzy, że Dorota przetrwa kryzys i odnajdzie swoje miejsce w polskim show-biznesie.

"Doda to łebska dziewczyna. Poradzi sobie" - komentuje piosenkarka Alicja Majewska. Uważa, że przyczyną jej obecnych kłopotów jest to, że do tej pory było jej w mediach za dużo i publiczność się nią znudziła.

Podobnie uważa Jerzy Połomski. "Na rynku jest nawał talentów. Ludzie się w tym gubią" - mówi.

Reklama

Dlatego Paweł Golec radzi Dodzie, by zastanowiła się, czy bardziej zależy jej na śpiewaniu, czy bywaniu na salonach. Jeśli woli być piosenkarką niż celebrytką, niech założy własną wytwórnię i nagrywa w prywatnym studiu.

Elżbieta Zapendowska, jurorka "Must Be The Music" i była nauczycielka śpiewu Doroty, radzi, by gwiazda zatrudniła dobrych tekściarzy i kompozytorów, którzy pomogą jej znów wspiąć się na szczyt. Bo podstawą są... dobre piosenki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | kariera

Reklama

Reklama

Reklama