Reklama

Reklama

Reklama

Doda i serce skute lodem na Sylwestrze Szczęścia! To przesłanie dla byłego męża?!

Doda (37 l.) ma za sobą niezwykle emocjonalny rok! Piosenkarka niedawno stała się szczęśliwą rozwódką po medialnej wojnie z byłym mężem, "Dziewczyny z Dubaju" osiągnęły ogromny sukces, a teraz pochwaliła się nowym teledyskiem do utworu "Fake Love". Na polsatowskiej scenie zaprezentowała natomiast serce skute lodem. Czy to nawiązanie do byłego męża?

Doda na Sylwestrze Szczęścia

Doda przez wiele tygodni była na ustach niemalże wszystkich! Artystka ma za sobą ciężką batalię rozwodową, która przeniosła się do mediów. Byli zakochani publicznie obrzucali się oskarżeniami i nie żałowali sobie przykrych słów.

Piosenkarka cieszy się już jednak statusem singielki. Na swoich mediach społecznościowych informowała niedawno, że jej rozwód w końcu został sfinalizowany. Para pobrała się w tajemnicy w 2018 roku i mogło się wydawać, że będzie to miłość aż do grobowej deski.

Artystka przez długi czas ukrywała relację z Emilem Stępniem, dopiero po sekretnej ceremonii w Hiszpanii w kwietniu 2018 roku napisała na Instagramie post, w którym obwieściła radosne wieści!

Szczęście nie trwało jednak wiecznie, w czerwcu tego roku Doda podjęła decyzję o rozwodzie. Zrobiła to publicznie, bowiem jak sama przyznała, chciała uniknąć plotek i sama przekazać informację mediom, bez zbędnych niedopowiedzeń.

Reklama

To był początek medialnych batalii i przepychanek z Emilem. Później konflikt skumulował się wokół "Dziewczyn z Dubaju". W pewnym momencie doszło nawet do tego, że były mąż zamknął drzwi montażowni i nie pozwolił jej dokończyć projektu.

Doda wymazana "krwią" i serce z lodu

Teraz wiele wskazuje na to, że Doda ruszyła już dalej. Artystka wystąpiła na scenie Sylwestra Szczęścia. Nie da się ukryć, że scenografia była bardzo wymowna. Podczas występu można było dostrzec ogromne serce w bryle lodu. Na koniec ona i tancerze wymazali bryłę sztuczną krwią...

Czy to przytyk to byłego męża? Być może Doda obwieściła właśnie światu, że jej serce pozostaje, póki co zimne jak lód i zamierza cieszyć się statusem singielki, jak zapewniała wcześniej.

Zobacz też:

Jason Derulo zgarnął astronomiczną kwotę za sylwestrowy koncert! Ma też kosztowne wymagania!

Ewelina Lisowska dopiero teraz to zdradziła. Niebywałe, co wyszło o jej partnerze!

Ile kosztuje sylwester w restauracji gwiazd?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Sylwester Szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy